הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פטרו את למפארד": אוהדי צ'לסי עצבניים

הקאמבק לא הרגיע, המאמן הגן על תיאגו סילבה: "יעזור לנו בעתיד"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.09.20 - 23:04
(GETTY)
(GETTY)

הקיץ הראשון בתום חרם ההעברות של צ'לסי הוביל למסע רכש משוגע, אבל עד כה זה עדיין לא זה. הבלוז היו קרובים להפסד משפיל מול ווסט ברומיץ' ופיגרו 3:0 במחצית, אבל סיפקו קאמבק יפה דווקא תודות לשלושה שערים בניצוח החבורה הצעירה אותה הצעיד פרנק למפארד בעונה שעברה - מייסון מאונט, קאלום האדסון אודוי ותמי אברהם.

אז בואו נתחיל עם כמה נתונים:

* צ'לסי היא הקבוצה הראשונה שלא מפסידה במשחק פרמייר ליג בו פיגרה של שלושה שערים במחצית מאז 2011, אז עשתה זאת ווסטהאם מול... ווסט ברומיץ'.

* למעשה, ווסט ברומיץ' איבדה יתרון של שלושה שערים או יותר בפעם השלישית בפרמייר ליג. הקבוצה שעשתה זאת הכי הרבה פעמים.

* ב-20 מ-21 משחקי החוץ של צ'לסי תחת למפארד היא לא שמרה על רשת נקייה.

* תחת למפארד, צ'לסי ספגה 42 שערים חוץ. יותר מכל קבוצת פרמייר ליג בתקופה מאז מונה.

ועם כל הכבוד לקאמבק במחצית השניה, אין ספק שמצ'לסי מודל 2020/21 יש ציפיה שהיא עדיין לא עונה עליה והאוהדים כבר מאבדים סבלנות. "פטרו את למפארד במנהרה", צייץ אחד מאוהדי הבלוז. "התוכנית של למפארד: תנו את הכדור לריס ג'יימס על מנת שיגביה וקוו לטוב", ביקר אוהד אחר.

גם כוכב העבר ופרשן ההווה ג'יימי רדנאפ הלם את צ'לסי על ההופעה החלשה שלה: "השחקנים היו כל כך מרושלים, הם איבדו את הכדור כל כך הרבה פעמים. אנגולו קאנטה, מתאו קובאצ'יץ', הם היו כל כך גרועים, ווסט ברומיץ' הייתה מצוינת, אבל צ'לסי נתנה לה המון תקווה".

ומי שעמד בראש תצוגת הנפל של צ'לסי במחצית הראשונה הוא תיאגו סילבה, שערך בכורה ואף קיבל את סרט הקפטן, אבל ביצע שגיאה שהובילה לשער והוחלף כבר במחצית. "הוא הולך להיות פנטסטי עבורנו. הייתה לו קריירה מדהימה ואני לא אשכח לו אותה", הגן למפארד בסיום. "חוץ מהטעות שהובילה לגול, הוא שיחק ללא רבב. זאת הייתה הבכורה שלו בפרמייר ליג ונקבל ממנו יותר ברגע שייכנס לעניינים וכשיהיה כשיר לחלוטין".

"עשינו שלוש טעויות וספגנו שלושה שערים. זה הקשה עלינו מאוד", סיכם למפארד. "שלטנו במשחק, הגענו להזדמנויות והשאלה הייתה כמה אופי נביא במחצית השנייה. הרגשתי שאנחנו יכולים לחזור ועשינו את זה, אבל אלה עדיין שתי נקודות שאיבדנו".