הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מזכיר את האלק הוגן": צ'לסי קופחה?

למפארד טוען לפנדל. דה חאה: "יונייטד חייבת לנצח בבית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.10.20 - 22:25
(getty)
(getty)

שתיים מהקבוצות ששפכו הכי הרבה כסף העונה בפרמייר ליג, הוכיחו שוב שכסף אינו ערובה להצלחה: הערב (שבת), מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי נפרדו ב-0:0 ביתי מאכזב באולד טראפורד. המארחת היתה קרובה יותר לניצחון בשניות הסיום, כאשר מרקוס ראשפורד סחט הצלה גדולה מהשוער אדוארד מנדי - ומנגד, האורחת יכולה לצאת מקופחת בעקבות העובדה שלא נשרק לטובתה פנדל (ע"פ ההילוכים החוזרים), בעקבות העבירה של הארי מגווייר על סזאר אספיליקואטה ברחבה.

פרנק למפארד כעס בסיום על השיפוט. "אני מופתע כמה מהר השופטים החליטו שלא היה פנדל, לדעתי היה". בנוסף, הוא החמיא למנדי: "הוא שוער מצוין, והוא הראה את זה היום, הוא הראה למה הבאנו אותו". גם פטריס אברה, שחק העבר של יונייטד,  לא הקל על השופטים: "הייתי רואה היאבקות בצעירותי, וזה הזכיר לי את האלק הוגן. ברור שזה פנדל. ה-VAR? אנחנו יכולים לדבר על זה כל היום".

אולה גונאר סולשיאר החמיא בסיום למנדי: "הוא נתן כמה הצלות נהדרות בסוף. אם למישהו הגיע לנצח, זה אנחנו. אולי עם קצת יותר קהל, נצליח גם להבקיע". כמו כן, הוא התייחס לשילובו האיטי של דוני ואן דה ביק: "הוא ישיג את המשחקים שלו, אל תדאגו לגביו. יותר להגיד מי צריך לשחק, ופחות מי צריך להוציא מההרכב. רצינו לנצח", הוא סיכם, "אבל עדיין היתה הופעה טובה, אחרי השבוע שעברנו. היה לנו שבוע מוצלח".

מנגד, דויד דה חאה היה מרוצה מההגנה: "שמח שהפעם שמרנו על שער נקי, אבל צ'לסי לא ייצרה מצבים. לנו היו את ההזדמנויות הטובות יותר לנצח". עם זאת, הוא ביקר את חוסר יהוכלת להכריע משחקים: "אנחנו חייבים לנצח באולד טראפורד. היום הגיע לנו לנצח".

וכמובן, שגם הופעת הבכורה של אדינסון קבאני תפסה כותרת. פטריס אברה, שחקן העבר של יונייטד ופרשן בהווה, אמר: "אני יודע שכולם ציפו לסאנצ'ו, אבל זו החתמה מצוינת עבור יונייטד". על החתמה אחרת, הוא היה יותר ביקורתי: "בשביל מה היינו צריכים את ואן דה ביק? אף אחד לא יגיד את זה, אבל זו האמת: אנחנו לא צריכים אותו".