דיווח: ליברפול לא תחתים בלם בינואר

באנגליה מאמינים שהאלופה תעדיף להתמקד בחלון של הקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.11.20 - 12:30
תחילת כתבה

בתקופה האחרונה אוהדי ליברפול מוצאים את עצמם אומרים לא מעט - מצב הפציעות במועדון לא יכול להיות יותר גרוע, ובכל זאת בכל פעם מחדש מתווספת מכה שמתעלה על הקודמת. העובדה כי וירג'יל ואן דייק וג'ו גומז נפצעו בצורה חמורה ולא הובא מחליף לדיאן לוברן גרמה לכך שרבים מאמינים כי ליברפול תפתח את הארנק בחלון ההעברות של ינואר, אולם דיוויד אורנסטין חושב אחרת.

היום (שני) הכתב הבכיר מה'אטלטיק' דיווח כי הסבירות שהרדס יחתימו בלם בינואר היא נמוכה למדי. אורנסטין הסביר שליברפול מכוונת אך ורק לקיץ כאשר מתבצעת עבודת גיוס מקיפה כדי למצוא את השחקנים המתאימים ביותר. למרות זאת, הכתב הבכיר ציין גם שהמועדון עשוי לטרוף את הקלפים במצב כזה או אחר כשהרדס הפגינו בעבר גמישות במצבים דומים.

עפ"י הדיווח ליברפול תסתמך על ג'ואל מאטיפ ופאביניו במרכז ההגנה כשנת'ניאל פיליפס וריס וויליאמס, הפחות מנוסים ימשיכו לקבל את הקרדיט מיורגן קלופ לאחר שהשניים הרשימו.  בשלב זה ליברפול תוותר על בלמי העל כמו דויד אלאבה מבאיירן מינכן, דאיו אופאמקאנו מלייפציג וקאלידו קוליבאלי מנאפולי אבל אוהדי הקבוצה ימשיכו לשמור על אמונה שעסקה גדולה תסגר בסופו של דבר מאחורי הקלעים.