הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אם למפארד יפוטר, גרנט ימונה מיידית"

דיווח: אופציית הישראלי בצ'לסי נשקלת. טוכל ימונה בקיץ?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.01.21 - 12:36
(getty)
(getty)

גוברים הדיווחים על כך שאברם גרנט בדרך חזרה לכדורגל האנגלי. אחרי שלא מעט כלי תקשורת בממלכה סיפרו כי ייתכן שהמאמן הישראלי יגיע לצ'לסי על מנת לתמוך בפרנק למפארד, כעת נדמה שנשקלת האופציה שהוא יהיה המאמן הראשי. על פי הכתב הבכיר ב"בילד" הגרמני, כריסטיאן פאלק, סיכויים גבוהים שגרנט יהיה המחליף המיידי במקרה של פיטורי למפארד.

הבלוז, כידוע, ניצחו רק פעם אחת בששת משחקיהם האחרונים וירדו למקום התשיעי בטבלה - דווקא אחרי פתיחת עונה טובה ובצל הקנייה המאסיבית בקיץ. כתוצאה מכך, מספרים ב"סקיי", אברמוביץ' מאמין שגרנט יכול לסייע בצוות האימון של למפארד - אך עקב העובדה שהישראלי עצמו מאמין שיכולותיו טמונות בהיותו מאמן, ולא מנהל מקצועי, ייתכן כי חזרתו תהיה לטווח קצר. פאלק הוסיף ב"בילד" כי ייתכן שגרנט יגיע עד הקיץ, ואז מי שימונה למנג'ר יהיה תומאס טוכל.

במהלך סוף השבוע האחרון ניסה גרנט לעזור ללמפארד, כשהעניק לו כמה עצות ברשתות החברתיות. "הייתי אומר לפרנק ולשאר האנשים במועדון להיות סבלניים", אמר הישראלי. "אסור לו להתלהב יותר מדי כשהדברים ילכו טוב. כשהדברים ילכו פחות טוב אסור יהיה לו לאבד את הראש. צריך לחשוב בצורה ברורה ולמצוא את הפתרונות".

בשנים האחרונות גרנט הספיק לנדוד בעולם, ולעבוד בשלל יעדים אקזוטיים ומאז ינואר 2018 הוא משמש בתור יועץ טכני של נורת' איסט יונייטד מהליגה ההודית. לפני כן הוא אימן את נבחרת גאנה במשך שנתיים וחצי. כמו כן, הישראלי עמד על הקווים של פרטיזן בלגרד במשך חמישה חודשים