הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פיסארו: גרנט המאמן הכי גרוע שהיה לי

חלוץ צ'לסי בעבר: הוא הסיבה שלא זכינו בכל התארים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.03.21 - 10:04
תחילת כתבה

לפני קצת יותר מ-13 וחצי שנים הבעלים של צ'לסי רומן אברמוביץ' הדהים את עולם הכדורגל כשהחליט לתת את המפתחות לאחת הקבוצות הטובות בעולם לישראלי לא מוכר בשם אברהם גרנט. המאמן הישראלי הצליח להוביל את המועדון לגמר ליגת האלופות לראשונה בתולדותיו, אבל החלקה של ג'ון טרי בדו קרב הפנדלים מול מנצ'סטר יונייטד מנעה ממנו להיכנס להיסטוריה עם גביע.

גם שנים רבות אחרי אותו המינוי, הוא עדיין נשאר בזיכרון של השחקנים שהיו בסגל צ'לסי באותה תקופה. אחד מהם הוא החלוץ הפרואני, קלאודיו פיסארו, שפרש בסוף העונה שעברה ונזכר בראיון וידאו שקיים ברשת החברתית: "באתי לצ'לסי ואחרי שלושה חודשים פיטרו את מוריניו, ואז הגיע אברהם גרנט, מאמן ישראלי, בחור מאוד נחמד, אבל מה לעשות, הוא לא באותה רמה כמו של המאמנים הגדולים. מכל המאמנים שהיו לי למדתי משהו, אברהם פשוט לא היה באותה רמה".

פיסארו, כפי שהבנתם, לא התרשם מגרנט, שלא העניק לו הרבה הזדמנויות, במיוחד כשלפניו שיחק דידייה דרוגבה. "כשהגעתי לצ'לסי הייתי בטוח שאני הולך לזכות בהכל כי הייתה קבוצה מדהימה, הכי טובה ששיחקתי בה", ציין פיסארו, "בסוף סיימנו במקום השני בכל המפעלים. האשמה בכך שהקבוצה לא זכתה בכל התארים היא על המאמן. הוא הכי גרוע שהיה לי".

"השחקנים לא היו מרוצים כי הם היו מאוד מחוברים למוריניו ואז הבא הנשיא (רומן אברמוביץ') ומינה מאמן, והם לא אהבו את זה", המשיך פיסארו, "למרות זאת, לקבוצה הזו היתה את היכולת לזכות בכל התארים והיא עדיין לא עשתה את זה".