הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מנצ'סטר יונייטד וברצלונה סיכמו על מעברו של פרנקי דה יונג"

ההולנדי ינחת באולד טראפורדתמורת 65 מיליון יורו. לשדים האדומים נותר לסגור עם השחקן את תנאיו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.06.22 - 14:06
(Getty)
(Getty)

אחרי מינויו של אריק טן האח למאמן, נראה שעוד הולנדי בדרך לאולד טראפורד. על פי דיווח בגרמניה, ברצלונה ומנצ'סטר יונייטד הגיעו לסיכום על העברתו של פרנקי דה יונג לאנגליה תמורת 65 מיליון יורו, בנוסף לבונוסים שונים לפי הופעות. כעת נותרו הפרטים בין השדים האדומים לשחקן.

על פי העיתונאי פבריציו רומאנו, עדיין לא הושג סיכום בין הצדדים, אך העניין קרוב מאוד ושיחות נוספות יתקיימו היום או השבוע, כאשר העלות הכוללת ביחד עם הבונוסים עשויה להגיע עד ל-85 מיליון יורו.

עם מינויו לתפקיד המאמן ביונייטד, אחת הדרישות העיקריות של טן האח היו לצרף את הקשר ההולנדי המוכשר, שאותו הוא אימן באייאקס שבה הם זכו יחד באליפות אחת והגיעו לחצי הגמר בליגת האלופות, בעונת 2018/19 הבלתי נשכחת, שבה בין היתר עברו גם את ריאל מדריד ויובנטוס.

כזכור, דה יונג הגיע לברצלונה בקיץ 2019 תמורת 86 מיליון יורו כאחת ההבטחות הגדולות בכדורגל העולמי, אך למרות הציפיות הגבוהות ופתיחה טובה, הוא לא הצליח לשמור תמיד על יציבות בקבוצה שבעצמה חוותה לא מעט טלטלות. כעת, במסגרת הבנייה מחדש, היא צפויה להיפרד מהקשר. בסך הכל, להולנדי הבינלאומי יש 138 הופעות בברצלונה, 12 שערים, 17 בישולים ותואר אחד - גביע המלך ב-2020/21.