הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"איפה CR7?": על היעלמות רונאלדו מהרשתות

הכוכב הפורטוגלי נעדר מסרטון אינסטגרם של מנצ'סטר יונייטד ונפלט מעמודי המועדון מאז ה-25.6 - זמן רב עבור כוכב במונחי מדיה חברתית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.07.22 - 10:52

ברונו פרננדש, הארי מגווייר, רפאל וראן, פרד ולא רק הם. שחקני מנצ'סטר יונייטד הופיעו אמש (שני) בזה אחר זה בסרטון ההגעה שלהם לאימון הבכורה של העונה. מי שלא נראה בסרטון הזה הוא כריסטיאנו רונאלדו, הכוכב הגדול של המועדון שכידוע לא הגיע לאימון.

ההיעדרות של רונאלדו מהסרטון לא פחות, ואולי אפילו יותר מחריגה, מאשר היעדרותו מהאימון. הכוכב מופיע כמעט בכל פוסט של השדים האדומים ברשתות החברתיות מאז חזר לקבוצה בקיץ הקודם. "איפה CR7?", שאל אחד האוהדים בתגובה לסרטון וקיבל אלפי לייקים. בכלל, הפורטוגלי הוא יותר מסתם כוכב. הוא מופיע ברשתות החברתיות של הקבוצה יותר מכל שחקן אחר ועמוד הטוויטר הרשמי של מנצ'סטר יונייטד אפילו צייץ בינואר האחרון את המשפט: "מי עוד מתהלך ביומיום שלו ואומר יותר מ-100 פעמים ביום 'SIU'?"

אלא שמאז ה-25 ביוני, יונייטד לא פרסמה שום דבר אודות רונאלדו. במונחי חקר רשתות חברתיות מדובר בתקופת זמן ארוכה מאוד עבור כוכב כה פופולארי. עתידו של הכוכב לא ברור ובצל הדיווחים האחרונים, מקורביו טוענים שהעיתוי רע מאוד בעיקר בשל העובדה שהוא ידע כבר באפריל שיונייטד לא תהיה בליגת האלופות בעונה הבאה.

יש שטוענים כי מבחינת המועדון רונאלדו כבר לחץ על ההדק עם עסקה שקיימת על הפרק מול צ'לסי, כשיתרה מכך הכוכב, יחד עם כל שחקני הקבוצה, יידרש לקצץ בשכרו על כך שהקבוצה לא הגיע לליגת האלופות. למרות שבראיון האחרון שלו סיפר עד כמה הוא שמח ביונייטד ומאמין במאמן החדש אריק טן האח, כעת לא מן הנמנע שהפורטוגלי יימצא יעד חדש בקריירה שלו.