דן: "קודם שנתייצב. אין פה דיבורים על אליפות"

בנס ציונה צנועים גם אחרי ה-69:80 הגדול על האלופה מכבי חיפה. היו"ר יניב מזרחי: "אם ננצח באשדוד נדבר על מטרות חדשות"

זיו אברג'יל  25.11.13 - 10:12
תחילת כתבה

היא כבר לא בגדר הפתעה. עירוני נס ציונה הפכה מהעולה החדשה לקוטלת הענקיות של ליגת ווינר. אמש (ראשון) היא עשתה את זה שוב עם 69:80 על מכבי חיפה, כולל קאמבק מופלא, ועצרה את האלופה אחרי 5 ניצחונות ליגה רצופים ו-9 בכל המסגרות.

ועם הניצחונות בא התיאבון, וגם הספונסרים. שלושה כאלה כבר הביעו עניין להיכנס למערך התמיכה בקבוצה. נס ציונה גייסה עד כה מיליון וחצי שקלים מספונסרים, מתוך תקציבה הכולל שעומד על 5 מיליון שקלים. אפקט ההצלחה משפיע גם על הקהל, שממלא בכל משחק בית את האולם ב-1,300 איש, זאת אחרי שבפתיחת העונה נוספו 400 מקומות מאחורי הסלים. מספר המנויים עומד, בינתיים, על 800.

"אנחנו מתעוררים כנראה רק מול הגדולות, חבל על הנקודות שאיבדנו מול הקבוצות בליגה שלנו", אמרו הבוקר בנס ציונה, שם ציינו לטובה את שני השחקנים שהצטרפו לאחרונה - רובי בוסטיין ודיימון סימפסון: "זה שדרוג משמעותי עבורנו, אלה שחקנים שמכירים את הליגה והתחברו מהר לקבוצה, הרבה בזכות עופר ברקוביץ' שמכיר אותם היטב מאשדוד".

"כל עוד ננצח את הגדולות ולא את הקבוצות ברמה שלנו, אז מוקדם לדבר על מטרות", אמר יו"ר נס ציונה יניב מזרחי, "בשבוע הבא אנחנו באשדוד במשחק סופר חשוב, ואם ננצח אותו נוכל לדבר על מטרות חדשות. בליגה שלנו אחרי כל ניצחון זה פסטיבל ואחרי הפסדים זה סקנדל".

"אני עדיין לא יכול לענות לאן העונה שלנו הולכת. אנחנו עדיין לא יציבים, עשינו משחק גדול מול אחת הקבוצות הטובות ששיחקנו מולן", הוסיף הפורוורד טל דן, שהתייחס גם לעובדה שהקבוצה תפקדה בדקות האחרונות ללא הקפטן מאיר טפירו, שיצא ב-5 עבירות, "טפירו הוא המנהיג שלנו, אבל יש לנו הרבה שחקנים שבאים מהספסל ועושים את העבודה. אם דמיינתי שככה העונה שלי תיראה? האמנתי בעצמי, ידעתי שאני מסוגל אבל לא חשבתי שזה יגיע כל כך מהר וכל כך אינטנסיבי. מגיע קרדיט גדול לנדב ולמערכת שמאמינים בי ונותנים לי את המפתחות".

"נואלס הוא שחקן שחקן, יש לו יכולות מדהימות, מדברים עליו מבחינה התקפית אבל הוא גם השומר הכי טוב שלנו. מגיע לו קרדיט ענק על החזרה בחצי השני", המשיך דן, "אין אצלנו דיבורים על אליפות, יש לנו מועדון צנוע שרק רוצה להיות הרבה שנים בליגת העל. קודם כל אנחנו צריכים יציבות ואולי אחר כך נוכל לעשות דברים גדולים".

קורי קאר הוותיק, שלא רואה הרבה דקות במשחקים האחרונים, עדיין מוערך מאוד על ידי הצוות המקצועי והשחקנים. "הוא הלידר בחדר הלבשה בין הזרים, ואנחנו בטוחים הוא ייתן גם את התרומה שלו על הפרקט בהמשך", אמרו בנס ציונה.