נעימי סיכם עם מכבי: לא יגיע יותר למשחקים ולאימונים

פרסום ראשון: הגארד, שלא רצה להישאר במצב המתנה, פנה לראשי המועדון הצהוב, שהתירו את חוזהו. נעימי יתחיל להתאמן באופן עצמאי וימצא לעצמו קבוצה חדשה בימים הקרובים. ראשל"צ מועמדת מובילה לקלוט אותו

רועי גלדסטון  04.12.13 - 21:05
נעימי, בקרוב בצבע אחר (דף הפייסבוק של מכבי ת"א)
נעימי, בקרוב בצבע אחר (דף הפייסבוק של מכבי ת"א)
פרסום ראשון
תחילת כתבה

זה היה באוויר תקופה ארוכה מאוד, וכעת זה הפור נפל: יובל נעימי עוזב את מכבי תל אביב. לאתר ערוץ הספורט נודע כי כבר ביום ראשון האחרון הגארד הישראלי הגיע לסיכום עם ראשי המועדון הצהוב לפיו הוא לא יגיע יותר למשחקים ולאימונים.

נעימי, שלא רצה יותר להישאר במצב המתנה, פנה לראשי מכבי תל אביב, שהסכימו לשלם לו פיצוי והתירו את חוזהו. כעת, כשהוא למעשה שחקן חופשי, הרכז יחל להתאמן באופן עצמאי וכבר בימים הקרובים הוא צפוי למצוא לעצמו קבוצה חדשה. יש לציין שהיוזמה הגיעה מצידו של הגארד שנמצא במצב המתנה מאז תחילת העונה וביקש לשים לכך סוף.

נעימי רוצה לשחק ולהוביל קבוצה בליגה הבכירה ולכן יזם את הפגישה עם מעסיקיו. בהנהלה הבינו את בקשתו ומתוך הערכה מקצועית ואישית אליו החליטו לפצות אותו והתירו את החוזה שנחתם עימו לשלוש שנים ומוערך ב-900 אלף דולר.

נעימי הגיע בקיץ האחרון כשהסגל של דייויד בלאט כבר היה סגור ונאמר לו כי תיתכן סיטואציה בה לא יהיה חלק מהקבוצה במידה שיוגב אוחיון יישאר ולא ייאלץ לעזוב ללוקומוטיב קובאן, מה שכמובן קרה בסופו של דבר.

לגארד יש מספר הצעות בליגת העל כאשר אחת המועדפות עליו היא מכבי ראשל"צ, של המאמן מתן חרוש המצוי עימו בקשרים טובים. כזכור, ראשון לציון התחזקה בסנטר ג'יימס תומאס, והשיגה ניצחון יוקרתי על הפועל אילת. החתמתו של נעימי עשויה ללא ספק לשדרג את הכתומים מעיר היין באופן משמעותי.