המירוץ בעיצומו: גלבוע רוצה להחתים את נעימי

הרכז שוחרר ממכבי ת''א ומבוקש במספר קבוצות, גם דרוקר מעוניין בשירותיו

רועי גלדסטון  05.12.13 - 16:25
באיזה צבע הוא יחליף את הצהוב? נעימי (מכבי ת"א, האתר הרשמי)
באיזה צבע הוא יחליף את הצהוב? נעימי (מכבי ת"א, האתר הרשמי)
תחילת כתבה

רק אתמול בשעות הערב נודע לנו כי יובל נעימי ייפרד סופית ממכבי תל אביב באופן מיידי, וזמן קצר אחר כך כבר נפתח המירוץ אחר שירותיו. למרות שאחת האופציות המועדפות עליו היא מכבי ראשל"צ, לאתר ערוץ הספורט נודע כי אחת הקבוצות שמעוניינות לקלוט אותו היא לא אחרת מגלבוע/גליל. 

כזכור, אחרי שנעימי הוחתם בנוקיה במהלך הקיץ האחרון, גלבוע היתה המועמדת העיקרית שאליה היה אמור לעבור השחקן בהשאלה. אלא שלמרות שכמעט כל הפרטים סוכמו בשעתו, בעיות תקנוניות והתנגדות של קבוצות אחרות בליגה לעסקה גרמו לכך שנעימי נשאר בצהוב.

ההמשך ידוע, ובו הרכז הישראלי לא באמת קיבל הרבה הזדמנויות במדי מכבי ת"א, מה שהביא אותו לקבל החלטה על עזיבה מיידית. אתמול פרסמנו כי נעימי ומכבי הגיעו להסכם שלפיהו חוזהו אצל סגנית האלופה יותר, ושהוא יפסיק להגיע לאימונים ומשחקים ולמעשה לא ייחשב יותר כשחקן מכבי מבחינה חוזית.

כעת מסקרן לגלות היכן נעימי יינחת לבסוף. לגארד יש מספר הצעות בליגת העל כאשר אחת המועדפות עליו היא מכבי ראשל"צ כאמור, אולם בכוונת גלבוע/גליל לנסות להחתימו. הערב תיערך ישיבת הנהלה בנושא, ובה ייבחנו ראשי המועדון את האפשרות להפוך את נעימי לאדום. בישיבה ייתעייצו הבכירים עם הצוות המקצועי וישקלו את האפשרויות התקציביות שעומדות לרשותם.