נדב זילברשטיין: נוצר פה משהו שהוא בלתי ייאמן

נס ציונה השפילה את חיפה. אמיתי: "אני לוקח את ההזדמנויות כשצריך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.05.14 - 22:08
זילברשטיין, מצביע על כיוון התנועה (אתר המנהלת)
זילברשטיין, מצביע על כיוון התנועה (אתר המנהלת)
תחילת כתבה

עירוני נס ציונה ממשיכה את עונת הבכורה האדירה שלה בליגת העל. הפעם ריסקו הבחורים של נדב זילברשטיין 65:92 את מכבי חיפה וסדרת רבע הגמר תלך למשחק חמישי ומכריע, שייערך ביום שני הקרוב.

"כבר הרבה מאוד זמן אני מחכה שנתפוצץ התקפית, אנחנו קבוצת התקפה טובה", אמר בסיום המאמן נדב זילברשטיין. "באימונים האחרונים עשינו התאמות יפות והשחקנים הבינו יפה איפה אפשר להתקיף את ההגנה של חיפה. הגענו למקומות שרצינו, שאפו גדול מאוד לשחקנים אחרי יומיים לא פשוטים בשבילנו".

על האווירה באולם לב המושבה הוסיף המאמן: "הקהל הזה מדהים, אין מילים. נוצר פה משהו השנה שהוא בלתי ייאמן. זה רק הולך ומתקדם. נתנו פה הצגה שוות ערך למה שהשחקנים עשו על המגרש".

"אנחנו קבוצה צנועה וקטנה - לא יצאנו בהצהרות ולא נצא", הבהיר זילברשטיין. "חיפה קבוצה יוצאת מן הכלל, בטח אצלה בבית. עוד לא ניצחנו שם. אנחנו באים עם בטחון אחרי המשחק הזה, אבל אנחנו צריכים להבין שאין לו השפעה על יום שני. זה יהיה קרב קשוח ונצטרך להביא את עצמנו טוב עוד פעם אחת".

על גיל אמיתי, שעלה מהספסל וקלע 17 נקודות, אמר המאמן: "גיל עשה משחק מצוין אחרי תקופה לא פשוטה בשבילו. אני מאוד מאוד שמח בשבילו כי גם אנחנו חיכינו לזה. הוא קיבל צ'אנס ולקח אותו בשתי ידיים. שם המשחק זה המשכיות".

אמיתי עצמו הגיב: "אני בא לעבוד ולוקח הזדמנויות כשצריך. הדברים באו לכיוון שלי ואני שמח שזה הלך טוב ושניצחנו עם הגב לקיר. נשתדל, התקשינו שם בליגה. אם אנחנו רוצים לעלות, נצטרך לנצח. אין ברירה. אני כבר שנה שניה עם הקהל הזה והם מדהימים, אתה מרגיש שיש פה משהו מיוחד".