רנדל: "קשה להגיד מתי בדיוק אחזור למגרשים"

פורוורד מכבי תל אביב הפצוע הגיע לצילומים למועדון אוהדים. פנייה נעשתה לגל מקל, שהבהיר כי הוא ימשיך לחכות להצעה מה-NBA

רועי גלדסטון  30.11.14 - 13:38
תחילת כתבה

בלי קשר להפסד הביתי לצסק"א מוסקבה, מכבי תל אביב ממשיכה בחיפושים הקדחתניים אחרי חיזוק. לפני עשרה ימים, נציגים של אלופת אירופה פנו פעם נוספת לגל מקל ובדקו אפשרות שהרכז יחזור לישראל, אך זה הבהיר כי לפחות בחודש וחצי הקרובים הוא מתכוון להמתין להצעה מקבוצה ב-NBA. מי שצפויים לפנות את מקומם בסגל הם מארקז היינס ונייט לינהארט, אבל זה יקרה רק כאשר יימצא תחליף ראוי. במקביל, מכבי מחפשת חיזוק גם בעמדה 4-5 במקומו של אלכס מאריץ', שיעזוב עם תום חוזהו ב-22 בדצמבר.

בעניין אחר, שחקני מכבי, למעט אלכס טיוס, הגיעו הבוקר (ראשון) לצילומים למען קליפ חדש של מועדון האוהדים "מכביסט". במכבי הסבירו כי טיוס לא הגיע כיוון שלא היה חלק מהתסריט של הקליפ. "כיף לעשות דברים כאלה מדי פעם. אנחנו מצטלמים עבור האוהדים שלנו, חשוב לעשות בשבילם דברים כמו שהם תומכים בנו", סיפר סופוקליס שחורציאניטיס והתייחס גם לצד המקצועי: "יש תחושה מוזרה אחרי ההפסד לצסק"א. היינו ברצף של ניצחונות ואני מקווה שההפסד הזה לא ישפיע עלינו. מקווה שנחזור לעצמנו ביום שני וכמובן חשוב לנצח גם ביום חמישי מול אלבה".

בראיין רנדל, שהחמיץ את המשחקים האחרונים בשל פציעה, עידכן: "אני משתפר, התאמנתי חלקית אתמול ואני מרגיש טוב יותר. בשלב הזה אני לאט לאט חוזר לאימונים, אז קשה להגיד בדיוק מתי אחזור. הכוונה היא להיות כשיר ליום חמישי, אבל זה עדיין לא בטוח ותלוי איך הגוף שלי יגיב. תמיד קשה להישאר בחוץ, גם בניצחונות וגם בהפסדים".

"אנחנו צריכים להרים את הראש ולהמשיך קדימה", הוסיף הפורוורד, "אני לא חושב שההפסד לצסק"א צריך לעצור אותנו. צסק"א קבוצה טובה והמטרה שלנו היא להיות טובים כמוה. כרגע הם הכי טובים באירופה וזה נותן לנו מדד למה שאנחנו רוצים להגיע ומה צריך לתקן בדרך. נמשיך לעבוד קשה ולנסות להשתפר".