סיבוב פרסה: בר טימור חתם ל-3 שנים בהפועל ירושלים

טוויסט בעלילה: הגארד היה סגור במכבי, עד שאורי אלון נכנס לעניינים והפך את הקערה על פיה. טימור, שיישאר בבירה עד 2020: "שמח. לא היה לי ספק לרגע שזה המקום שלי"

רועי גלדסטון  12.07.17 - 11:04
תחילת כתבה

בר טימור נשאר בהפועל ירושלים. למרות שמכבי תל אביב סיכמה את כל התנאים עימו, גארד האדומים החליט היום (רביעי) להישאר בסופו של דבר בקבוצה של אורי אלון והאריך את חוזהו בשלוש שנים עד 2020. לאחר החתימה אמר: "אני מאוד שמח להישאר. לא היה לי ספק מהרגע הראשון שכאן זה המקום שלי, גם מקצועית וגם רגשית. יאללה הפועל".

לכל אורך המו"מ מול הצהובים, גורמים בהפועל ירושלים המשיכו לדבוק בכך ששום דבר לא סגור עד לחתימה סופית וכך אכן קרה. בסופו של דבר, טימור לא עמד בלחץ ומשום שההצעות היו די זהות, החליט להישאר אצל אלופת המדינה.

נכון לבוקר זה, טימור כבר סגר את כל תנאיו במכבי תל אביב, עד שהגיע אורי אלון וכהרגלו הרעיש את הרשת עם ציוצי הטוויטר. בשעה 10:59, צייץ הבעלים של הפועל ירושלים בחשבון הטוויטר שלו את הסמיילי המפורסם, בצירוף שני אגרופים, מה שהעיד כמיטב המסורת על חתימה מתקרבת.

שמונה דקות מאוחר יותר, אלון פירסם ציוץ נוסף בחשבון הטוויטר שלו בו תייג את בר טימור ורשם: "בוא נשיג את השלישי". טימור עצמו מיהר להגיב בציוץ קצר וקולע בחשבון הטוויטר שלו.

טימור גדל בעיר חיפה ושיחק בקבוצות הנוער של הפועל חיפה ומכבי חיפה. ב-2009 הוא הועלה לקבוצה הבוגרת של הפועל חיפה, ששיחקה אז בליגה הלאומית ושנה לאחר מכן עבר להפועל קריית טבעון, עד שהוחתם בהפועל תל אביב, עימה הוא העפיל לליגת העל ב-2012. אחרי שנתיים מוצלחות בהפועל ת"א, הוא זכה לחוזה באלבה ברלין הגרמנית, שיחק במדיה שנה ומיעט לקבל דקות, אבל זכה עימה בגביע, עד שכאמור עבר להפועל ירושלים לפני שלוש שנים.

בר טימור רשם עונה טובה במדי הפועל ירושלים, כאשר העמיד ממוצעים של 10 נק', 2.2 ריב' ו-3.5 אס' למשחק אצל אלופת המדינה. במסגרת היורוקאפ, הגארד רשם 4.7 נק', 1.1 ריב' ו-1.9 אס' ב-15 דקות בממוצע למשחק באירופה.