"אני בשלב שפחות חשוב לי המדד האישי"

אוחיון בראיון: "כבר שיחקתי עם ריבוי גארדים. אשתלב בי-ם"

רועי גלדסטון  17.07.17 - 18:23

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

אחרי שש עונות במדי מכבי ת"א, במהלכן הפך לאחד הרכזים המובילים בארץ, יוגב אוחיון החליט לחזור להפועל ירושלים. בראיון שנתן לאתר הרשמי של המועדון התייחס השחקן בן ה-30 להצעה הקוסמת שקיבל מהאדומים, השאיפות והיחסים עם ליאור אליהו ויותם הלפרין.

"אחרי שש שנים נפלאות במכבי, קיבלתי הצעה מאוד קוסמת ומכובדת מאורי אלון", אמר אוחיון "אני מאוד מעריך מה שעושים פה, כל החזון, הבנייה, הארנה. אני חושב שאין שחקן שלא חולם לשחק באולם מלא וקהל תומך. בתור יריב כשהגעתי לשם, תמיד נהנתי מהאווירה במקום הזה".

בירושלים העונה יש המון גארדים, ואוחיון נשאל כיצד יסתדר במצב הזה: "במהלך הקריירה שיחקתי בקבוצות עם ריבוי גארדים. אין לי ספק שאני אשתלב עם כולם, בייחוד בעונה ארוכה כמו שצפוייה לנו נצטרך את כולם בכל רגע נתון. אני שחקן קבוצתי ולא תהיה לי בעיה עם אף אחד, ולאף אחד לא תהיה בעיה איתי. לדעתי נהיה כולם צוות נהדרת ביחד".

על השאיפות: "ברמה הקבוצתית תמיד שואפים להגיע לכל גמר ומשם הדרך פתוחה. אני חושב שהמסורת שנבנית בירושלים היא מסורת של לקיחת תארים וזה דבר שמאוד קסם לי. ברמה האישית אני חושב שמה שיבקשו ממני לעשות, אני אעשה. אני בשלב בקריירה שלי שמאוד חשוב לי התארים והמדד האישי פחות".

כאמור, אוחיון שיחק בבירה לפני שש שנים, ונשאל מה השתנה אצלו מאז: "יותר מהכל התבגרתי. עיצבתי את האופי של כשחקן בוגר יותר. מבחינה מקצועית אני יכול לתרום קצת יותר מאשר לפני שש שנים". על חבריו ליאור אליהו ויותם הלפרין: "לפני שחתמתי דיברתי עם איתם והם סיפרו לי רק דברים טובים על המקום. שזה מקום אחר אווירה מאוד טובה, חבר'ה מאוד טובים לעבוד איתם ואני מאוד נרגש".

על המאמן היווני: "יצא לי להכיר את קציקאריס. מאוד התרשמתי ממנו והוא נראה נחמד. דיברנו על הציפיות". הרכז סיים כשדיבר על הקהל האדום: "בתור שחקן יריב כשאתה מגיע לארנה וחווה אווירה כזאת, אני מאמין שכל שחקן שמשחק כדורסל רוצה שהקהל הביתי שלו יאהב ויעודד כמו שאוהדי הפועל ירושלים עושים. יש להם כח אדיר על הקבוצה".