החתמה נוצצת? רמון סשנס מועמד מוביל למכבי ת"א

הגארד, ששיחק 11 שנים ב-NBA ועבר בלייקרס, קאבס וניקס, עשוי להוות גיבוי לפארגו הפצוע ולחתום על חוזה קצר טווח לחודשיים בלבד. גם אחד הגארדים מברצלונה בתמונה

רועי כהן
רועי כהן  25.10.18 - 13:03
תחילת כתבה

(בווידאו: צפו במהלך מרשים של סשנס מול לברון)

פרסום ראשון. בשל פציעתו הממושכת של ג'רמי פארגו, מכבי תל אביב מעלה הילוך בחיפוש אחר גארד שיגבה את הקו האחורי ואחד השמות שמסתמן כרגע כמועמד העיקרי הוא רמון סשנס בן ה-32 (1.91), בעל ניסיון של 11 שנים ב-NBA.

  • הערב ב-22:00, ישיר ב-SPORT5: מכבי ת"א אצל אולימפיאקוס

סשנס הוא רכז עם היסטוריה ארוכה בליגה הטובה בעולם. הוא שיחק 691 משחקים, בהם קיבל כ-23 דקות בממוצע למשחק והעמיד ממוצעים של 10.3 נקודות ו-4.06 אסיסטים. הכוונה כרגע במכבי ת"א היא להחתים שחקן למשך חודשיים בלבד, אבל לא מן הנמנע שאם שם כמו סשנס או שחקן בעל נסיון מתאים יתעקש על חוזה עד לסיום העונה, הקבוצה תשקול זאת.

ב-48 השעות האחרונות הוצעו למכבי ת"א שחקנים רבים ביניהם בובי בראון, ג'ורדן תיאודור ואייזאה טיילור, אבל כרגע נראה כי סשנס הוא האופציה המועדפת. יש להדגיש כי הצוות המקצועי יקבל החלטה רק לאחר המשחק נגד אולימפיאקוס הערב (חמישי, 22:00, ישיר ב-5SPORT). ההערכה היא שאחרי הדרבי התל אביבי כבר תתבצע החתמה.

במקביל, במכבי תל אביב עוקבים אחר ההתפתחויות בברצלונה שם עמדת הרכז נחשבת לעמוסה וייתכן כי אחד מהגארדים ישוחררו, אך יש להדגיש כי לא מדובר באופציה ריאלית ומכבי לא תוכל להיעזר בשירותיהם.

הדפס