בגלל נתניה: נפל מעברו של סטיבן דניס לב"ש

הקבוצה מעיר היהלומים נותרה בלי מחליף והעסקה לא יוצאת לפועל בשלב זה

עמרי מנהיים  16.12.18 - 17:28
תחילת כתבה

מאז שנודע להפועל באר שבע כי סמאג'ה כריסטון ייעדר כחודש, החלו בקבוצה לחפש גארד מחליף ולמעשה כבר מצאו אותו - סטיבן דניס שסגר לחודש עם אופציה להארכה, אלא שהעסקה נפלה ברגע האחרון בשל אפקט דומינו.

  • שני ב-20:15: בני הרצליה – מכבי ראשל"צ ב- 5SPORT4K

דניס ששיחק בעברו שתי עונות בבני הרצליה, פתח את העונה בנתניה מהליגה הלאומית. בבאר שבע יצרו קשר עם קבוצתו, במטרה לנסות ולצרפו. נתניה מצידה, התנתה את שחרורו של דניס בצירופו של מחליף.

אחד כזה כבר היה לה ביד: סם ייגר מהוד השרון, מלך הסלים בליגה השנייה עם 26.2 נקודות בממוצע למשחק. הוד השרון הסכימה לשחרר את ייגר, שכן היא כבר סגרה עם פול דילייני שחזר לשחק כדורסל אחרי חודשים רבים.

למעשה, הכל כבר היה סגור בעסקה הסיבובית הזו, כאשר דניס אפילו התאמן עם ב"ש, אבל נתניה התמהמה בחתימת העסקה. בזמן הזה, ייגר קיבל הצעה טובה יותר, מעפולה, ולמעשה ויתר על האופציה לעבור לנתניה. בשל כך, נתניה "נתקעה" ללא תחליף לדניס והעסקה, נכון לעכשיו, לא יוצאת אל הפועל.

בתוך כך, הפועל ב"ש תארח היום (שני, 20:30) את מכבי אשדוד ותחסר, כאמור, את כריסטון. מנגד, אשדוד תצטרך להסתדר ללא פול סטול שירצה עונש השעיה ממשחק אחד בגין הרחקתו במחזור שעבר. גם ספנסר וייס וטראוויס ווריק ימשיכו להיעדר.

הדפס