שמחון וג'ונס יחזרו לסגל חולון מול הרצליה

שמיר ינסה לשפר עמדות לפני הפלייאוף. רובינסון ייעדר מנגד

עמרי מנהיים  03.05.19 - 16:36
תחילת כתבה

ריח הפלייאוף באוויר ומחר (שבת) ייצא לדרך המחזור ה-30 של ליגת העל, כשהפועל חולון תארח את בני הרצליה ותנסה לשפר עמדות בצמרת. מנגד, הקבוצה מהשרון יקוו להפתיע עם ניצחון שירחיק אותם מהתחתית ומנהריה שנושפת בעורפם.

חולוניה התעסקה לאחרונה בעיקר בפציעות - סקוטי הופסון שגמר את העונה לא יהיה בסגל, אבל מנגד, עמית שמחון, שלא שיחק מול גלבוע/גליל במחזור הקודם, יתלבש למרות שעדיין סובל מכאבים בקרסול. שחקן נוסף שישוב לסגל הוא דקוואן ג׳ונס, שבמחזור הקודם לא שיחק בשל ריבוי הזרים.

הסטטיסטיקה שדן שמיר יאהב לשמוע היא שמאז תחילת המילניום השלישי, הפועל חולון גברה על בני הרצליה ב-17 מתוך 18 משחקי בית במסגרת הליגה, כאשר היא מחזיקה ברצף של שישה ניצחונות ביתיים רצופים.

בצד השני, הרצליה קיבלה הרבה אוויר בזכות הניצחון החשוב ביותר שלה העונה, על נהריה, אבל במחזור הקודם קיבלה סטירת לחי כשהובסה 102:58 מול מכבי תל אביב, הפסדה הגדול ביותר בליגה מאז אפריל 2000.

בהרצליה מודעים לעובדה שכל עוד נהריה לא מנצחת - מצבם טוב. אלא שניצחון הרצלייני מפתיע מחר, עשוי גם לפגוע מנטלית בנהריה, שתעלה למשחק מול הפועל תל אביב ביום ראשון בידיעה שסיכויי ההישרדות שלה קטנים מרגע לרגע. ג׳יימס רובינסון הפצוע לא בסגל של אריק שיבק.