שמיר: "כיף לראות את קורי, הוא רק משתפר"

מאמן חולון החמיא לכוכב. גודס: "יש לנו המון עבודה בהגנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.19 - 00:14
תחילת כתבה

קורי וולדן רשם את אחת ההצגות הגדולות של שחקן זר בליגה הישראלית, כשקלע הערב (שני) 37 נקודות בניצחון של הפועל חולון 102:105 על מכבי ראשון לציון. הגארד של הסגולים שבר את שיא הקריירה שלו ואת השיא העונתי בליגה, והמחמאות לא איחרו להגיע.

"היה משחק טוב לשתי הקבוצות", סיכם דן שמיר, מאמן חולון. "הייתה אנרגיה טובה מכולם, פייט חזק. בחצי הראשון לא היינו מספיק קשוחים בהמון דברים קטנים. הרמנו את זה במחצית השנייה בריבאונד התקפה, ובסך הכל אחלה משחק לדעתי, אני שמח שניצחנו. קורי? פשוט ענק. הוא הולך ומשתפר גם בעיני עצמו. הוא לא היה כוכב גדול, אבל הוא שחקן קבוצתי מאד שאוהבים לשחק איתו. הוא מרגיש נח וזה עושה לו טוב, והוא נותן משחקים גדולים בשני צידי המגרש, כיף לראות".

גיא גודס ניסה להסביר מה גרם להפסד: "הגנה, עצירות ועונשין. התקפית הוצאנו לפועל מה שהתכוננו וקלענו 102 נקודות. חולון סופר התקפית עם שחקן על כמו קורי וולדן, והיה לנו קשה איתו. אמרתי לבחורים שאני מרוצה מהלחימה. הגנתית דיברנו שבשביל לנצח נצטרך לתת הגנה מעבר ליכולות הרגילות. לצערי לא תמיד עשינו את העבודה כמו שצריך. עצרנו בגדול את השלשות, אבל קיבלנו יותר מידי סלים בחדירות ויש לנו המון עבודה בצד ההגנתי".

על אדם אריאל הוסיף המאמן: "אחת מנקודות האור שלנו מהספסל. טישמן, מוסינזון ואדם מגיעים מגל שני, ואני לא חושב שיש אחד שאוכל להגיד שלא נתן את המקסימום. נצטרך לשפר את ההגנה, כי זה הלחם והחמאה שלנו כל העונה".