עידן חדש: שרון דרוקר מונה למאמן חולון

אקס אילת חתם לשנתיים: "נהיה תחרותיים בכל מסגרת"

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  14.06.19 - 14:27
תחילת כתבה

עידן חדש בהפועל חולון: הסגולים הודיעו היום על מינויו של שרון דרוקר למאמן לשתי העונות הקרובות. "שמח להצטרף למועדון גדול, עם מורשת ומסורת ועם הקהל הסגול שלנו, ביחד נאחד את כל הכוחות להמשיך את הדרך ולהיות תחרותיים בכל מסגרת", אמר במעמד החתימה.

שרון דרוקר סיים את עונתו השנייה בהפועל אילת, אותה לקח פעם אחת לרבע גמר הפלייאוף ובעונה החולפת לחצי הגמר בו הפסידה למכבי תל אביב. חולון תהיה קבוצה הישראלית השישית של המאמן אחרי מכבי רעננה, גלבוע/גליל, הפועל ירושלים, מכבי ראשון לציון ואילת.

המו"מ בין דרוקר לחולון החל מהרגע בו אילת סיימה את העונה, כאשר הודחה בחצי גמר הפיינל פור מול מכבי ת"א. במהלך ארבעת הימים האחרונים סוכנו של דרוקר, אבי זילברמן והנהלת הסגולים נפגשו מספר פעמים ולאחר שהצליחו לפתור מספר מחלוקות הבשילו הדברים לכדי חתימה. מודי מאור ועמית שרף ישארו עוזרי המאמן.

"אני מברך את שרון דרוקר על קבלת שרביט האימון של הפועל חולון, כולי תקווה שימשיך את קו ההישגים שלנו משלושת העונות האחרונות. היעדים שלנו גם לעונה הקרובה ברורים ומוגדרים: לעבור לפחות שלב אחד בליגת האלופות של אירופה, הגעה לגמר גביע המדינה והעפלה לפיינל פור במידה ויתקיים או לסדרת הגמר", מסר הבעלים שלמה אייזיק. "שתהיה עונת הכדורסל הבאה עלינו לטובה, מבורכת, ללא פציעות ומלאה בהנאה".