אבדיה: "לקחתי קשה שאמרו שאני חלש פיזית"

הכוכב הצעיר של מכבי ת"א בלט מול אשדוד. אייסי זרק כיסא לקראת הסיום. ספרופולוס: "יכול להבין אותו"

רועי כהן
רועי כהן  21.06.20 - 21:00
תחילת כתבה

אחרי למעלה משלושה חודשים, מכבי תל אביב שמחה לחזור לפרקט. הצהובים הביסו הערב (ראשון) 82:114 את מכבי אשדוד בהיכל ריק מאדם במחזור האחרון של הסיבוב השני. דני אבדיה הצטיין עם 23 נקודות ומכבי יכולה להתפנות למשחקי הבית העליון וכבר בחמישי היא תפגוש את הפועל חולון.

דני אבדיה סיפר על הפגרה שעברה עליו: "התאמנתי קשה מאוד ורציתי לפתח את הגוף שלי, זו היתה המטרה. אני מרוצה מהתוצאות אבל זה לא הסוף. שמעתי שאומרים שאני אולי חלש ברמה הפיזית, לקחתי את זה נורא קשה. זה נתן לי מוטיבציה לבוא ולפתח את הגוף שלי וראיתי שאני יכול גם לשפר דברים אחרים במשחק שלי".

על המשחק עצמו: "זה משחק רשמי ראשון שלנו אחרי הפגרה. אנחנו עוד טיפה צריכים להתאפס קצת בהגנה. לחזור לדברים שהיו לפני הפגרה. בסה"כ אני חושב שנראינו טוב ויש לנו שחקנים מעולים. כל אחד יודע את המקום שלו ויודע מה הוא עושה הכי טוב. אנחנו משפחה. נחזור להיות בשיא הכושר כמה שיותר מהר".

"התגעגענו לכדורסל, זה החיים שלנו", אמר יאניס ספרופולוס לאחר המשחק: "אבל לשחק ככה במגרש ללא קהל זה לא טוב, אני מקווה שהמצב עם הקורונה השתפר ולאט לאט נצליח להחזיר קהל ושעונה הבאה יהיה כבר אולם יותר מלא".

ספרופולוס הוסיף: "שיחקנו משחק טוב, ברובו היינו רציניים. מבחינה התקפית הייתה לנו תוצרת נהדרת ואני מרוצה מרוב הרבעים מבחינה הגנתית. לגבי דני אבדיה ויובל זוסמן, הם עבדו טוב מאוד והם בכושר. הדבר היחיד שחסר לנו עכשיו זה קצב משחק וכמובן שגם זה יגיע".

קווינסי אייסי היה עצבני מאוד וזרק כיסא לאחר שהוחלף ברבע האחרון. המאמן היווני הגן עליו: "זה דבר שיכול לקרות, היו כמה התקפות שהוא חשב שעשו עליו עבירה, והשופט לא שרק, אבל הכל בסדר".