מכבי תל אביב: אייסי צפוי לשוב לאימונים, בראיינט יצטרף?

מועד חזרת הגארדלמגרשים עדיין לוט בערפל. ספרופולוס הבהיר: "לא מודאג"

רועי כהן
רועי כהן  13.07.20 - 09:25
תחילת כתבה

במכבי ת״א לא התרגשו יותר מדי מההפסד אמש (ראשון) למכבי ראשל״צ, שהיה הראשון בהיכל העונה. בדקות הסיום היה ניתן להבחין שיאניס ספרופולוס אפילו ״זורק״ את המשחק, כששילב את השחקנים הצעירים במצב של פיגור ב-10 הפרש, שתי דקות לסיום.

"מגיעות לראשון ברכות על הניצחון", אמר ספרופולוס בסיום. "הם שיחקו טוב יותר בסיום וניצחו, לנו נגמר האוויר. יש לנו כרגע סגל קצר עם שלושה זרים בלבד, העובדה שאנחנו משחקים שלושה משחקים בשבוע היא הסיבה שלא היה לנו כוח לקבלת החלטות נכונות ולאגרסיביות בסיום. אני לא מודאג בכלל מההופעה שלנו הערב, אני מרוצה מאוד מהדברים, ואני גם לא מודאג מהכושר של ג׳ייק כהן - אני סומך עליו".

ומה בנוגע לאייסי ובראיינט, שנעדרו מהמשחקים האחרונים? במכבי מקווים שאייסי ישוב לאימונים מלאים השבוע, אך עדיין לא יודעים מתי בראיינט, שסובל מכאבים באחת מהאצבעות הרגליים, ישוב לפעילות.

דורי סהר, שנתן עוד הופעה טובה של שבע נקודות (100% מהשדה) ב-19 דקות, אמר: ״לא היתה השפעה לזה שזה היה רק משחק לפרוטוקול, אנחנו תמיד רוצים לשחק חזק וביחד. מודאג? אני לא מודאג מהמצב שלנו לקראת הפלייאוף, אני מכיר כל אחד ואחד בחדר ההלבשה וכל אחד ואחד מהמאמנים, ויודע שכולם יבואו בטירוף כדי להיות הכי טובים שאנחנו יכולים״.

סהר זכה אתמול למחמאות רבות מחבריו לקבוצה, והיה אפשר לראות איך הספסל הצהוב ואנשי הצוות שמסביב ״משתוללים״ משמחה אחרי כל פעולה חיובית שלו. ״באופן אישי אני חושב שמגיעה מילה טובה לכל המערכת, שמגבה אותי ונותנת לי את ההזדמנויות. אני לא מרגיש עייפות, אני עדיין ילד עם רגליים טריות, ורובנו רגילים לעומסים האלה ולתקופות האלה״.