ליגת העל - בתום העונה הסדירה 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד % נק’
1 הפועל ירושלים 0 0 0 0
2 מכבי ת"א 0 0 0 0
3 בני הרצליה 0 0 0 0
4 הפועל חולון 0 0 0 0
5 גליל עליון 0 0 0 0
6 הפועל חיפה 0 0 0 0
7 הפועל ת"א 0 0 0 0
8 גלבוע גליל 0 0 0 0
9 הפועל אילת 0 0 0 0
10 נס ציונה 0 0 0 0
11 הפועל ב"ש 0 0 0 0
12 עירוני קרית אתא 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

משגב לאחר החזרה מהפציעה: "התסכול היה רב"

רכז חולון, שחזר אמש אחרי 3 חודשים, בראיון: "יותר קל לחזור עם הקהל הזה"

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר  14.05.22 - 15:12

בגיל 26 ניב משגב חווה את עונת הפריצה שלו במדי הפועל חולון. הרכז, שעשה את כל הדרך מלמטה מדבר על התקופה הטובה בקריירה שנעצרה בשל פציעה פתאומית בשיא העונה שלו. אתמול (שישי), ערך משגב את הבכורה המחודשת שלו לאחר שלושה חודשי היעדרות מול ההיכל הביתי הכמעט מלא בפלייאוף במשחק מספר 1 מול גליל עליון.

"זה היה מאד מרגש וכיף לחזור אחרי שלושה חודשים בלי כדורסל. זאת הייתה תקופה קשה מאוד - אני שמח לחזור בתקופה הזו של הפלייאוף, לתת את הכל למען הקבוצה - התגעגעתי" מספר משגב.

עד כמה קשה היה העיתוי של הפציעה, דווקא בתקופת השיא שלך בקריירה?
"כמובן שאין עיתוי טוב לפציעה, אולי אחד הדברים הקשים שהיו לי אי פעם היה לשבת בבית חודש וחצי - לא יכולתי לדרוך על הרגל. שלושה חודשים שפשוט לא עוברים, התסכול היה רב. מנסים להתעסק כמה שיותר עם דברים מסביב. קשה מאוד לצפות באימונים ובמשחקים מהצד - העיקר שזה מאחורי".

איך עבר עליך השיקום?
"הפועל חולון נתנה לי את כל הכלים לשיקום טוב. מנטאלי, פיזי, הם היו שם בהכל. הייתי מוקף באנשים הכי טובים שגרמו לחזרה שלי להיות חלקה. גיא פניני מהרגע שנפצעתי בצרפת דיבר איתי, זה נגע בו והוא לקח את הכל כסוג של פרויקט. הוא עזר לי לבנות לו"ז שיקום. התייעצנו בנוגע להכל במיוחד בחזרה למגרש. הרגשתי שהוא היה שם בשבילי ברגעים הכי קשים עם כל הניסיון שעבר. עשיתי כמה טעויות בהתנהלות עם הגוף שלי, היום אני שונה לגמרי למדתי עם השנים איך להתנהל אין ספק שטעיתי ולמדתי".

איך הרגשת אתמול מבחינת כדורסל, בכל זאת משחק ראשון לאחר שלושה חודשים?
"אני כן פחות חד, גם הנשימה והאוויר זה משהו שיקח קצת זמן עד שיחזור להיות אותו הדבר. ממשחק למשחק ארגיש יותר טוב. האנרגיה שלי היא אותה אנרגיה, ההיכל, האוהדים זה אותו הדבר, מניע אותי עדיין להיות הטוב ביותר – בר מזל שסומכים עלי, במיוחד בתקופה הזו. לחזור עם הקהל הזה זה יותר קל"

מבחינת הסדרה והיעדרות של אדם סמית' ממנה – גיא גודס גם הצהיר שהוא יזרוק אותך למים וסומך עליך מאד מול גליל, איך הרגשת עם הגב שקיבלת והקרדיט כבר במשחק החזרה?
"גם גיא גודס עזר לי מאוד בשיקום. לא לחץ על חזרה והיינו בקשר רציף. הוא כן רצה לזרוק אותי למים אתמול, קצת הופתעתי ממספר הדקות שקיבלתי. יש משהו בחופשיות שהוא נותן לשחקנים שזה כיף, הוא סומך עלי מאוד ואני מקווה להחזיר לו על הפרקט".

כמה כוח ואנרגיה נתן לכם המשחק אתמול? העליונות שלכם לרגע לא הוטלה בספק
"צריך לזכור שזה רק משחק ראשון ובגליל מדובר בסיפור אחר לגמרי. מאד קשה לשחק שם את זה אנחנו יודעים. אם נבוא באגרסיביות של המשחק הראשון ללא ספק גם התוצאה תהיה זהה"

כמה רחוק הפועל חולון יכולה להגיע העונה?
"הכל יכול לקרות. אנחנו בקבוצה מסתכלים על המשחק הקרוב, לא מעבר - נשארים צנועים. ראינו העונה שאנחנו יכולים לנצח כל קבוצה. בסדרות הכל יכול לקרות. נצטרך להישאר מפוקסים בזמן שנותר לנו ולבוא הכי מוכנים שיש - לנצח אנחנו יכולים את כולם".