מה הקשר בין פרדסיה לבין גרנט ופרטיזן?

רגע לפני מאבקי ההישרדות של הפועל פרדסיה מליגה ג', יוצא מאמן הקבוצה יניב מדר לנסיעת בזק לסרביה שם ייפגש להשתלמות קצרה עם שותפו וחברו סלובודן דראפיץ' שמשמש כעוזרו של אברהם גרנט על הקווים של הזברות

מערכת אתר ערוץ הספורט ומוטי פשכצקי  10.04.12 - 11:17
יקבלו השראה מאברם? שחקני פרדסיה בחגיגה נדירה (דאבל פס)
יקבלו השראה מאברם? שחקני פרדסיה בחגיגה נדירה (דאבל פס)

תחילת כתבה

חמישה מחזורים לפני סיום העונה הפועל פרדסיה נמצאת אומנם מתחת לקו האדום ועם רגל אחת כבר בליגה ג', אבל מאמנה יניב מדר מאמין בקבוצתו ומקווה לנס. מצד שני, הוא מאמין שגם אם חלילה קבוצתו תרד ליגה זה לא יהיה סופו של המועדון. בינתיים, במיני פגרה של קבוצתו, יוצא המאמן להשתלמות קצרה אצל אברהם גרנט וסלובודן דראפיץ'.

"אנחנו עדיין מאמינים בעצמנו וכבר היו דברים מעולם. אנחנו ממשיכים לעבוד כרגיל וכל עוד יש סיכוי אנחנו נמשיך להיאבק", אומר מדר, שלא איב'ד מהאופטימיות שלו למרות המצב בטבלה.

נשארו לכם משחקים מול קבוצות שלמעשה סיימו את העונה.
"זה נכון ולכן אני אומר לשחקנים שלי שהרבה דברים תלויים בנו ואנחנו צריכים לנצח כמה שיותר משחקים. צריך לזכור שאומנם אנחנו מתחת לקו האדום אך מעולם לא היינו בשר תותחים אלא הפסדנו כל משחק על חודו של שער. לא היינו הקבוצה הכי גרועה בליגה וזה הדבר שהכי כואב לי, היה לנו חוסר מזל נוראי"

אולי יש לכם בעיה מנטאלית?
"יש בעיה מנטאלית וברגע שאתה מפסיד הפסדים מרגיזים והרבה פציעות. התחלנו את העונה עם חמישה בלמים והיום יש לנו בקושי בלם וחצי. אם היינו משחקים רק מחצית אחת היינו היום במקום הרביעי בטבלה".

דיברת על שחקנים, במהלך החורף הבאת את אורי לומניץ?
"אין ספק שהוא שחקן מפתח אבל גם הוא הגיע לקבוצת תחתית וקשה לו לבוא לידי ביטוי. שלא יבינו לא נכון אני לא מזלזל בערכו ובטוח שהוא שחקן מצוין"

אם חלילה הקבוצה תרד, היא תתפרק?
"לעולם לא. הקבוצה שלנו תמשיך להתקיים ואם חלילה נרד נעשה את הדברים הנכונים וננסה לעלות כבר עונה לאחר מכן. צריך לזכור שיש לנו מחלקת נוער נהדרת יחסית ליישוב הקטן שלנו".