"הצגנו אולי 30 אחוז מהיכולת שלנו ביבנה. זה לא יקרה שוב"

מאמן אסי גלבוע ברוך סער הודף את הטענות כאילו הגיע לשחק סגור במשחק הראשון של פלייאוף העליה ללאומית, ומחמם את הקנים לקראת הגומלין: "עצם זה שלמרות משחק לא טוב שלנו הצלחנו להוציא תיקו מלמד על העוצמות שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט ודאבל פס  13.05.12 - 22:18
כבר מוכן לגומלין. ברוך סער (דאבל פס)
כבר מוכן לגומלין. ברוך סער (דאבל פס)
תחילת כתבה

ביום שישי הקרוב תסתיים סופית עונת 2011/12 של ליגה א', כשמשחק הגמולין בפלייאוף העליה ללאומית בין אלופת הדרום לאלופת הצפון יניב לנו סוף סוף עולה חדשה. אחרי ה-0:0 המשמים שקיבלנו בין יבנה לאסי גלבוע, מאמן הצפוניים הודף טענות על כך שהגיע למשחק עם מערך זהיר מדי, ומבטיח לנו סיפור שונה בגומלין.

לאחר המשחק הפלייאוף הראשון שהיה אחד המשחקים היותר חלשים של גלבוע העונה, סער הודף בלהט את הטענות נגדו כאילו עלה מראש לחלץ תיקו או בעגה מקצועית, שיחק משחק פחדני: "איך אפשר להגיד את זה כשעלינו עם שלושה חלוצים ?" תוהה ברוך סער. "עצם זה שלמרות משחק לא טוב שלנו הצלחנו להוציא תיקו מלמד על העוצמות שלנו. שלושה חלוצים יכול להיחשב להרכב פחדני ?".

"החלק ההתקפי שלנו נכנס לא טוב למשחק וזה השפיע בהמשך", הוסיף. "החוכמה הגדולה הייתה להוציא תוצאה טובה גם ביום פחות טוב .לראייה, הצלחנו. זה אומר הרבה לגבי האופי של הקבוצה שלנו. יבנה בבית שלה מול הקהל שלה לא הצליחה לייצר מצב אחד משמעותי במשך 90 דקות".

"סטטיסטית, יבנה קבוצת הבית הכי טובה בליגה א'", מנתח סער. "יש לה קהל יוצא מן הכלל שדחף בלי סוף. אמרו שהיו 2,000 אבכל התחושה הייתה כאילו המספר כפול. כל בר דעת מבין שכדורגל זה קודם כל תוצאה. שוב, לא התכוונתי שזה מה שיהיה, אבל בשורה התחתונה ולאור כל נתונים מסביב עשינו תוצאה טובה. כדי לנצח ביום שישי בבית, נצטרך לעשות דבר פשוט: לשחק את המשחק הרגיל שלנו. ביבנה לא הצגנו 30 אחוז מהיכולת האמיתית. זה לא יקרה בפעם השנייה. במגרש שלנו ועם התמיכה של הקהל שלנו, הדברים אמורים להיות יותר נוחים".