12:00, חי באתר: הפועל ת"א מול מכבי פ"ת

ליגה לאומית לנוער: הקבוצה של אבי פיטוסי רוצה לנצח לפני הדרבי בשמינית גמר הגביע: "לא מוכנים להפסיד להם שוב". מאמן פ"ת, ייטב לוזון: "הולך להיות משחק קשה, אני מאמין שאפשר לנצח אותם"

עידן חגי  11.03.11 - 15:40
ירצו לעשות הכנה טובה לקראת הדרבי, שחקני הפועל ת"א

תחילת כתבהלאחר שעשתה רק תיקו בשבוע שעבר מול הפועל ראשון לציון, הפועל תל אביב תארח מחר (שבת, 12:00 שידור ישיר כאן באתר) את מכבי פתח תקוה במסגרת המחזור ה-22 בליגה הלאומית לנוער.

"אמנם אנחנו עם כמה שחקנים חסרים, אך זה לא אמור להוות תירוץ, אמר מאמן האדומים אבי פיטוסי. "בסיבוב הקודם הם ניצחו אותנו אצלם בבית די בקלות, דבר שלא מצא חן בעיניי אף אחד בקבוצה. אנחנו לא מוכנים לחזור על הדבר הזה גם מחר. נכון שנשאר לנו להתרכז בעיקר בגביע ובמיוחד בדרבי בשבוע הבא מול מכבי, אבל אנחנו צריכים לשחק טוב גם בליגה ולעלות כמו שצריך לכל משחק".

מנגד, מכבי פ"ת שניצחה כבר בסיבוב הקודם את החבורה של פיטוסי תרצה לשחזר את ההישג. כאשר, 3 נקודות יקדמו את המלבאסים צעד נוסף לכיוון הצמרת הגבוהה של הליגה.

"הולך להיות משחק קשה בבית שלהם, אבל עבדנו כל השבוע כמו שצריך גם מבחינה טקטית", אמר ייטב לוזון, בנו של יו"ר ההתאחדות ומאמן פ"ת. "אני תמיד מחנך את השחקנים שלי שיגיעו לשחק טוב בכל משחק, לא משנה אם זה בית או חוץ ומי היריבה. צריכים לבוא ולעשות את העבודה כמו שצריך ואם זה יקרה ונבוא ונרצה יותר, אני מאמין שנוכל לנצח גם את המשחק הזה".