הפועל ר"ג גברה 0:1 על רמה"ש בגביע הטוטו

צ'קאנה כבש שער דרמטי במספרת בדקה ה-90. נקודת אור אצל המפסידה: סולחה בין יצחקי לראש העיר. יחזקאל: "לא מה שתרגלנו"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  04.08.12 - 23:29
יש עוד עבודה. ניסן יחזקאל (ניר בוקסנבאום)
יש עוד עבודה. ניסן יחזקאל (ניר בוקסנבאום)
תחילת כתבההרבה מהמניות בהעפלה של האורדונים לליגת העל, שייכות לקרלוס צ'קאנה. המתאזרח מארגנטינה הוכיח שגם בליגה של הגדולים הוא הולך לדבר חזק, כאשר בדקה ה-90 הבקיע את השער היחיד במשחק והצעיד את ר"ג לסיפתח טוב בגביע הטוטו. רמה"ש, לעומת זאת, צריכה עוד להשתפר.

בלי חמישה משחקני ההרכב שלה, רמת השרון הפסידה בבמחזור הראשון של גביע הטוטו לרמת גן העולה החדשה לליגת העל. רק כמאתיים צופים הגיעו למשחק באיצטדיון ר"ג, ולמרות ההפסד, נקודת האור ברמת השרון הייתה הערב דווקא ביציע הכבוד, שם נצפו ראש העיר איציק רוכברגר והבעלים מאיר יצחקי יושבים יחדיו, לאחר שערכו במהלך סוף השבוע סולחה.

כזכור, באמצע השבוע נחשף באתר ערוץ הספורט שבין הקבוצה והעירייה נתגלע סכסוך בעקבות סירוב העירייה להגדיל את התמיכה הניתנת לקבוצה, סכום שעומד על חמישה מיליון שקלים לשנה. רמת השרון הגיעה למשחק בסה״כ עם 15 שחקנים ובשל המצוקה, ברוך דגו נכנס למשחק בדקה ה-75 למרות שהוא סוחב פציעה ולא אמור היה לשחק.

המאמן ניסן יחזקאל אמר היום לאתר ערוץ הספורט: ״ היום לא קרה שום דבר ממה שתרגלנו בחודש האחרון ובמחנה האימונים. חסרו לנו שחקני הרכב וזה לא קל לבוא ביום שישי ולנסות לבנות הרכב, כשיש לך בסך הכל חמישה עשר שחקנים. כל מי שעלה על המגרש עשה את המקסימום ואני בטוח שכבר ביום רביעי מול בית"ר ירושלים נראה טוב יותר.