הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אניימה: "נחזיר את התהילה למכבי, התגעגעתי למגרשים''

השוער אחרי הבכורה: "גאה להיות כאן, מבין את האכזבה של אוהדי הפועל". אוסקר: "מכבי חיפה היא הטובה בארץ, יש לנו עוד דרך לעבור''. בנין: "ניאלץ לתקן את הדברים הפחות טובים ונשתפר, יש לנו 6 ימים. מכבי תרוץ חזק העונה"

עידו גור ומוטי פשכצקי  19.08.12 - 22:48

רוחות חדשות מנשבות במכבי תל אביב. הקבוצה הצהובה שוב נראית טוב בתחילת העונה, אלא שהפעם משהו בקריית שלום מרגיש שונה. ההצטרפות של צוות האימון הזר, יחד עם הרכש שמסתמן כאיכותי - וגולת הכותרת - החתמת וינסנט אניימה, גורמות לאופטימיות גדולה אצל מכבי. הערב (ראשון) החבורה מתל אביב דרסה 0:3 את מכבי נתניה בגביע הטוטו, כאשר היכולת נתנה שוב הרבה מקום לאופטימיות.

"אנחנו צריכים עוד להשתפר", סיכם אוסקר גארסיה בסיום, "אבל עשינו דבירם טובים במשחק הזה. אני מרוצה מהניצחון כי במשך רוב הדקות שיחקנו טוב. אליפות? אני חושב שמכבי חיפה היא הכי טובה בארץ. היא הוציאה הרבה מאוד כסף, יש לה את השחקנים הכי טובים אבל אנחנו נילחם למרות זאת. לגבי מוסא קונאטה, תשאלו את קרויף. אני רק מאמן את השחקנים במגרש. אישית, אני מרגיש טוב פה בישראל, זה נהדר להתחיל ככה".

מי שערך את הופעת הבכורה היה וינסנט אניימה. "התגעגעתי לשחק כדורגל, זה נפלא לחזור", אמר השוער לאתר ערוץ הספורט, "אם נעשה את הדברים נכון אז אני בטוח שנצליח, אני מקווה שנחזיר למכבי את התהילה. זה מדהים להתאמן פה, מכבי זה מועדון מדהים ואני גאה להיות חלק ממנו. אני מבין את האכזבה של אוהדי הפועל, אבל אני מקצוען שעושה את העבודה שלו ורוצה לחזור לשחק".

טל בנין סיכם את המשחק מהצד המפסיד: "נראינו לא טוב בלשון המעטה. יש לנו הרבה דברים שלא עשינו אותם, שלא קשורים לכדורגל. נשארו עוד שישה ימים עד שבת ואנחנו ניראה אחרת. אנחנו יודעים את הסיבות, אבל אי אפשר לדבר על הכל".

"אנחנו יודעים מה הנקודות החלשות שלנו וניאלץ לתקן אותם", המשיך המאמן, "מכבי? אין לי ספק בכלל שכל מי שצופה בה רואה קבוצה מאמונת. נעשית שם עבודה יוצאת דופן, גם מהבחינה הפיזית, ואין לי ספק שהם ירוצו חזק העונה". על הבכורה שלו מול הפועל חיפה אמר בנין: "אין ספק שכל פעם שנגיד הפועל חיפה יחד עם השם שלי זה יעשה משהו להרבה אנשים, פעם שמחה ופעם כעס. נגיע לשם כדי לנצח את המשחק".