לא נבהל: רק שינוי אחד בהרכב של רן בן שמעון

מכבי פ"ת הובסה 3:0 על ידי אשדוד, אבל קבהא הוא היחיד שיירד לספסל הערב מול בית"ר בגביע הטוטו. חנן ממן עבר בבקרה ויהיה בסגל של קורצקי

רועי זריהן ותומר לוי  27.08.14 - 13:38
ממשיך באותו קו. בן שמעון (אלן שיבר)
ממשיך באותו קו. בן שמעון (אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי ההפסד המביך 3:0 לאשדוד, במחזור הקודם של גביע הטוטו, מכבי פתח תקוה תנסה להתאושש הערב (רביעי) מול בית"ר ירושלים באיצטדיון בעפולה. למרות היכולת החלשה מול אשדוד, רן בן שמעון לא מתכנן מהפיכה בהרכב. רחוק מזה. המאמן צפוי לעשות שינוי אחד בלבד, כאשר חגי גולדנברג יכנס ל-11 במקומו של מרוואן קבהא.

על פי התרגול האחרון, בן שמעון ימשיך להציב בין הקורות את צחי גיגי, שינסה לשמור הפעם על שער נקי, או לפחות להוציא פחות כדורים מהרשת. המלאבסים ימשיכו גם הערב במערך של 4-3-3, כאשר בהגנה תמשיך אותה רביעייה - נאור פסר, דניאל דימוב, איוון הרצג ודדי בן דיין - שינסו למנוע מהתקפת בית"ר לסכן את השער של גיגי.

בקישור גידי קניוק ובריאן גרזיצ'יץ' ימשיכו לקבל את הקרדיט, כאשר מרוואן קבהא ירד כאמור לספסל. על המשבצת שלו ישחק יובל יעקובוביץ', שפתח במשחק הקודם בחלק בקדמי, ובהתקפה ישובץ חגי גולדנברג. האחרון מתופקד לרוב דווקא כמגן, אבל כבר במחנה האימונים בן שמעון תרגל אותו מספר פעמים בהתקפה.

מי שישחקו לצידו של גולדנברג הם ניקולאס פלצ'וק וגיא מלמד. קוסטדין אזורוב לא יפתח גם הערב, אבל להבדיל מהמשחק מול אשדוד, הפעם החלוץ הבולגרי צפוי לקבל דקות. רועי דיין ימשיך להיעדר, ויחזור בתחילת השבוע לאימוני לאחר שהחלים באופן כמעט מלא מהניתוח שעבר בברכו.

הקשר הרוסי אלן גטאגוב (23), שכבר הספיק לקיים אימון אחד עם מכבי פתח תקווה, ייבחן היום במשחק. לאור העובדה שהוא לא נמצא בכושר משחק מלא הוא לא יפתח בהרכב, אבל יקבל הזדמנות להוכיח את יכולתו. עד סוף השבוע יחליט בן שמעון אם להחתימו.

בית"ר ירושלים: השחרור של ממן הגיע

חנן ממן יהיה הערב בסגל של בית"ר, אחרי שחוזהו עבר בבקרה. הירושלמים יכלו לאשר את ההסכם עם הקשר אחרי שבוורן הבלגית העבירה את השחרור הבינלאומי שלו. ממן יעמוד לרשות הצוות המקצועי מול מכבי פ"ת ואמור גם לקבל דקות.

אופיר קריאף ייעדר היום מהמשחק בגלל פציעה. בית"ר ממשיכה במו"מ להחתמתו של חלוץ הפועל ב"ש, תומר סוויסה, כאשר בכל הנוגע לרכש זר יש עדיין פערים עם ניקולה מיטרוביץ'.