קאלה: "זה לא דרבי בלי אוהדים, אלא תיאטרון"

בן שמעון אחרי ה-0:1 של מכבי פ"ת על הפועל פ"ת: "כיף לנצח דרבי, מסכים שמחיר הכרטיס היה קצת גבוה". בר און: "צריך לזכור שעדיין מדובר רק בגביע הטוטו, אני מקווה שבליגה נגמול למכבי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.08.14 - 21:29
תחילת כתבה

מה נזכור מהדרבי הראשון של העיר פ"ת אחרי למעלה משנה? בעיקר את חרם אוהדי הפועל פ"ת בשל מחיר הכרטיס הגבוה (90 ש"ח) ואת הפריצה של עשרות מהם ליציעים במהלך הפסקת המחצית. ועל הדשא, מכבי פ"ת השיגה ניצחון מוראלי, 0:1 על היריבה העירונית משער של קוסטדין האזורוב.

"זה כיף לנצח, בטח כשמדובר בדרבי ראשון לעונה, אבל עדיין יש לי עוד הרבה עבודה", אמר מאמן מכבי פ"ת, רן בן שמעון, "אנחנו לא מספיק מאמינים בעצמנו, אנחנו קבוצה טובה יותר ממה שהחזקנו מעצמנו עד עכשיו. אנחנו משתפרים ממשחק למשחק ומאימון לאימון - וכל עוד יש התקדמות, אני מרוצה".

בן שמעון גם התייחס לסוגיית האוהדים: "גם לטעמי המחיר היה קצת גבוה, אבל אני מאמן כדורגל ומתעסק רק בכדורגל. מבחינתי שכרטיסים בכל המדינה יהיו נמוכים, אבל לפעמים צריך להבין את המועדונים שצריכים הכנסות".

מאמן הפועל פ"ת, עידן בר און, התייחס להפסד בדרבי: "לפעמים מנצחים ולפעמים מפסידים. צריך לזכור שעדיין מדובר רק בגביע הטוטו, אני מקווה שבליגה נגמול למכבי. אני לא נכנס לסוגיית האוהדים. בסך הכל לא שיחקנו טוב במחצית הראשונה והשתפרנו קצת במחצית השניה. נגיע מוכנים לליגה, להפועל פ"ת יש קבוצה טובה. ברור לי שאנחנו לא נראים כרגע מספיק טוב ושיש לנו דברים לשפר בכל הפרמטרים". השוער קאלה דרשלר ביקר את סאגת האוהדים: "דרבי בלי אוהדים זה לא דרבי. זה היה תיאטרון. רק קצת קללות מצד מכבי פ"ת. היו לנו הרבה מצבים ולהבא אנחנו נהיה חייבים לנצל אותם, אחרת תהיה לנו בעיה בליגה. מקווה שבעתיד נבקיע, כי זה הכדורגל".