הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גוזלן: "לא ניצחונות מקריים, יש לנו דרך"

חלוץ אשדוד מרוצה מה-1:4 ובטוח: "נבוא מוכנים לליגה"

גיל לוין
גיל לוין  13.08.19 - 11:29
תחילת כתבה

במ.ס אשדוד חזרו אמש (שני) לחייך עם ניצחון חוץ מתוק ומשכנע במיוחד, 1:4 על הפועל רעננה בגביע הטוטו. על אף שרוני אוואט ומשה אוחיון חסרו את שגיב יחזקאל ובנצי מושל, שנפצעו במהלך שבוע האימונים ונעדרו מהסגל, בצוות המקצועי התמוגגו מארבעת השערים היפים שנכבשו והיכולת ההתקפית המשובחת שהציגה הקבוצה כולה.

על אחד השערים המהפנטים במשחק, חתום שלומי אזולאי, בכדור חופשי. דין דוד ולאונרד אווסו רשמו שניהם שערים ראשונים לעונה וכמובן שגם שובל גוזלן לא אכזב וכבש את השער החמישי שלו בתוך ארבעה משחקים בלבד.

"ברוך השם זה כיף לכבוש ככה, בשביל הביטחון וגם לקבוצה" סיפר גוזלן, מלך השערים של הקבוצה. "אני חושב שהיה לנו משחק מעולה. היו קצת טעויות בהגנה, אבל זה גביע, אנחנו לא מתרגשים מזה, בעוד שבועיים מתחיל הדבר האמיתי".

"המשחקים הללו לא ממש מעידים על איך תראה הליגה, אבל אם קבוצה לא תהיה טובה בהם בכלל, אני לא מאמין שבליגה היא פתאום תעשה שינוי ופתאום תהיה טובה", קבע גוזלן כשנשאל האם אשדוד מוכנה לליגה. "יש דרך וזה הכי חשוב. אלו לא ניצחונות מקריים. לקראת הליגה אנחנו נתחזק ונשתפר ונבוא מוכנים עוד יותר".

"כמה שערים אכבוש? אני לא אוהב לדבר על מספר שערים, אני הפסקתי עם זה", צחק החלוץ והוסיף: "אנסה כמה שיותר, בכל משחק אבוא הכי מרוכז ואשתדל לעשות את הכל. בעזרת השם יהיה מספר דו ספרתי".