בית"ר דחתה את צירוף אצילי, גארסיה יישאר?

ההחלטה: אחרי שיוחלט על כתב אישום. קונטה יצטרף עד שיימכר

תומר לוי
תומר לוי  17.08.20 - 08:02
תחילת כתבה

היא אמנם לא ספגה בכל משחקיה בגביע הטוטו, אבל גם בית"ר ירושלים יודעת שלא לניצחון בודד בבית בו היא הפייבוריטית התכוון המשורר משה חוגג. ועדיין, בבירה נשמו אמש (ראשון) לרווחה וחזרו לעבוד על בניית הסגל ומכירת הזרים. במוקד: אנטואן קונטה, פרדי פלומן ולוי גארסיה.

באשר לקונטה, המצב ברור: המגן אמור לנחות בישראל ולהצטרף לקבוצה עד שיימכר. מכירתו של פלומן, לעומת זאת, כבר כמעט ונסגרה - אך נותרו עדיין פרטים פתוחים ובקבוצה מקווים שבימים הקרובים המעבר לסמסונספור יושלם. מה שמשאיר אותנו עם גארסיה, שעדיין מתאושש מפציעה. בנוגע אליו, עושה רושם שנשקלת האפשרות לוותר על מכירתו ולהשאיר אותו במועדון - מה שיוריד את אופציית עומר אצילי מהפרק.

ואם כבר באצילי עסקינן, בבית"ר ירושלים הבהירו הבוקר שלא מתנהל מו"מ עם אקס מכבי ת"א. למעשה, נושא הקשר מוקפא בשלב זה ורק לאחר ההחלטה על כתב האישום ידונו על כך שוב בבירה.

בתוך כך, בבית"ר הפגינו שביעות רצון מהיכולת של עידן ורד ואוראל דגני בבוקר שאחרי ניצחון הבכורה על אשדוד, כאשר גם האסלביינק עלה טוב מהספסל ואף בישל את השער השני. במקביל, בקבוצה ממשיכים בחיפושים אחר קשר אחורי זר להשלמת הסגל.

בנושא אייבינדר, אין התקדמות בשלב זה. הקשר לא נמצא בתכניות של הקבוצה, אך כרגע אין מי שמעוניינת להחתים אותו. אתמול, כזכור, הוא שוב לא היה בסגל של רוני לוי. בינתיים, איינבינדר זוכה לתמיכה רחבה מחבריו לקבוצה.