שייע: יצא המיץ, זה הרגע המאושר של העונה

מאמן רמת השרון אחרי העליה הדרמטית לחצי גמר גביע המדינה. תומר סוויסה: "השער הכי חשוב בקריירה, נגיע לגם לגמר". עופר טלקר: "כואב ואכזרי להפסיד ככה. אני יוצא עם גאווה גדולה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.12 - 19:55
תחילת כתבה

עירוני רמת השרון באקסטזה. הקבוצה שרק העונה עלתה לליגת העל רשמה הערב (שני) את אחד מרגעי השיא בתולדות המעודון. השחקנים של שייע פייגנבוים עלו לחצי גמר גביע המדינה אחרי 0:1 דרמטי על מכבי הרצליה משער של תומר סוויסה עמוק בתוספת הזמן (דקה 92). כעת יכולה החבורה הצנועה מהשרון להתחיל להתכונן להגעה לאיצטדיון רמת גן בחצי הגמר שיערך ב-1 או ב-2 במאי.

  • כל החדשות, כל התוצאות וכל הטבלאות, כאן בעמוד גביע המדינה
  •  

    "יצא לנו המיץ ומגיע להם כל הקרדיט. זה פנטנסטי", אמר בסיום שייע פייגנבוים הנרגש. המאמן שלאחר שער הניצחון לא ידע את נפשו מרוב אושר על הקווים הוסיף: "היה לנו קשה איתם. השחקנים הכריעו את המשחק בתוספת הזמן וזה הרגע הכי מאושר העונה. אני רוצה לעשות משהו ולהזיז את העגלה כדי להגיע להישג טוב . זה מאוד מרגש ורגע גדול לכולם".

    כשנשאל על חצי הגמר ענה: "תנו לנו לחגוג עכשיו. אני מקווה שכולם יתאוששו אחרי המשחק ונכין את הקבוצה לשבת. נחכה להגרלה ומה שחשוב זה שאנחנו הראשונים שעלו וזה הישג ענק. לא כל יום מגיעים למעמד הזה. יש קבוצות ענקיות כמו קרית שמונה שלא נמצאות בשלבים האלה. אין מילים".

    ומה היה לגיבור הרגע תומר סוויסה להגיד? "זה השער הכי גדול בקריירה שלי ואני רוצה להגיד תודה לכל השחקנים ולצוות", אמר החלוץ, "אמרתי מהתחלה שאם נעבור את המשוכה הזאת גם נגיע לגמר. אנחנו עובדים טוב ויש לנו מאמנים נהדרים. כולם נותנים את הנשמה ואני שמח שזה מתחבר". על עתידו הוסיף: "רק בסוף העונה אעשה חושבים".

    "זה כואב מאוד ואכזרי, אבל ככה בנוי המשחק לצערי", אמר המאמן המפסיד עופר טלקר, "אני מסתכל על חצי הכוס המלאה, יש לי יופי של בחורים עם שחקני בית מצוינים ואני יוצא מפה עם גאווה גדולה. אני מאחל לרמה"ש בהצלחה". כעת תתרכז הרצליה במשימות שנותרו לה במסגרת הליגה הלאומית: "אנחנו נמשיך לקדם את הצעירים. המטרה שלנו בליגה היא המקום השני. שנגיע לשם נתחיל לחלום על עליה".