על זה נלחמו בהפועל? דמארי לא ב-11 הערב

ב-21:00, הפועל ת"א מול הפועל חיפה בסיבוב ח'. איתי שכטר פותח בהרכב

שירי אלג'ם  29.01.14 - 20:00
דמארי. יפתח בהרכב או לא? (אלן שיבר)
דמארי. יפתח בהרכב או לא? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

בצל סאגת עומר דמארי הפועל ת"א תפגוש היום (רביעי, 21:00) את הפועל חיפה במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה ולמעשה תחל את המסע אל עבר הגביע, בו זכתה שלוש פעמים בארבע השנים האחרונות. בעונה שעברה האדומים הודחו כבר בשלב רבע הגמר ע"י הפועל ראשל"צ מהלאומית (1:0) ואין ספק כי העונה הם רוצים להימנע מתסריט שכזה.

עידו חג'ג', האיש החזק בהפועל ת"א ביחד עם חיים רמון, התייחס להישארותו של דמארי במועדון ואמר לאתר ערוץ הספורט: "הפועל במצב שהיא חייבת למכור שחקנים כדי לקיים את עצמה. במקרה של דמארי, סלטה ויגו סירבה שדמארי ישחק היום במשחק גביע, מה שמבחינתנו לא היה מקובל". למרות הדברים האלה ובאופן די הזוי, עומר דמארי נותר מחוץ להרכב ואילו איתי שכטר יפתח ב-11.

"חיים רמון הסכים שבמידה ונלווה לקבוצה סכום זהה לסכום שהיה מתקבל מהמכירה, אילו היינו מוכרים, ניתן יהיה להשאיר את עומר עד סוף העונה. עשינו הכל כדי שעומר ישחק במשחק הגביע היום. במידה וסלטה ויגו היו מסכימים שישחק היום, עומר היה עובר לסלטה ויגו".

"הפועל חיפה לא תגיע מולנו כמו שהיא הגיעה בשני המשחקים בליגה. זה משחק אחד והם ישחקו הרבה יותר סגור", אמר המאמן רן בן שמעון לחניכיו, שישהו בבית מלון בת"א עד למשחק.

הרכב משוער: דני עמוס; יורגן קולין, אוראל דגני, ברנקו איליץ', אברהם צ'קול; סאשה לוקאס, שי אבוטבול, ישראל זגורי, גילי ורמוט, בסארט עבדורחימי; איתי שכטר.