אכזבה באשדוד: "אנחנו טובים יותר מרמה"ש"

בעיר הנמל הדרומית לקחו קשה את ההפסד הדרמטי בבעיטות הכרעה מ-11 מטר וההדחה האכזרית מגביע המדינה ע"י קבוצת התחתית

זיו אברג'יל  12.02.14 - 10:27
קלינגר מתוסכל. רובין הוד של הגביע (יוסי שקל)
קלינגר מתוסכל. רובין הוד של הגביע (יוסי שקל)
תחילת כתבה

אכזבה גדולה באשדוד מההדחה אתמול מגביע המדינה בעקבות ההפסד 8:7 בפנדלים מול רמת השרון. אחרי הניצחון הגדול על מכבי תל אביב בסיבוב הקודם ולֿאחר שמרבית הקבוצות הגדולות כבר הודחו מהמפעל, באשדוד האמינו כי ניתן ללכת עד הסוף, אך החלום נגוז כבר בשמינית הגמר.

אחד השחקנים ביטא בצורה הטובה ביותר את התחושות בקבוצה לאחר ההפסד הדרמטי: "בפנדלים אין קבוצה יותר טובה. חבל ומאכזב מאוד כי עם הגרלה טובה יכולנו ללכת עד הסוף. היינו צריכים לגמור את זה עוד במהלך המשחק, אנחנו קבוצה יותר טובה מרמת השרון, אבל אין חוקים בגביע, ראינו קבוצה מליגה ב' שהדיחה קבוצה מהליגה הלאומית. עכשיו נותרה לנו הליגה והמטרה היא להתברג בפלייאוף העליון".

רגעים של חרדה עברו אתמול על אנשי אשדוד בעקבות פציעתו של מיקי סירושטיין. הקשר הצעיר חש ברע לאחר שספג חבטה חזקה בראשו במהלך המשחק והוחלף אך בסופו של דבר התאושש ובקבוצה נשמו לרווחה כשהבינו שהפציעה אינה חמורה כפי שנראתה בהתחלה. אלכס דוידוב ועמירן שקלים שהיו אמורים לפתוח בהרכב חלו ולא היו בסגל. ג'ואן אושאניווה וישראל ראש פתחו במקומם.

הקשר, רועי בקל, אמר לאתר ערוץ הספורט: "אנחנו מאוד מאוכזבים כי הרגשנו שאנחנו יכולים לרוץ עד הסוף בגביע ולצערי זה כבר לא יקרה השנה. פנדלים זה תמיד אכזרי מאוד אבל נרים את עצמנו ונתרכז במטרות שלנו בליגה".

בשבת אשדוד תצא למשחק חוץ בקריית אליעזר מול הפועל חיפה. כשהיא במרחק 4 נקודות מהפלייאוף העליון כול תוצאה פרט לניצחון תרחיק משמעותית את חלום הפלייאוף.