מסתמן: סוארס גמר את העונה. לוי: זה מעיב על השמחה שלנו

באר שבע עלתה לחצי הגמר, אך כנראה איבדה את שחקן ההגנה הטוב ביותר שלה, שפונה לבית החולים עם חשש לשבר בגולגולת. המאמן: "הכדורגל הוא משני כרגע". ברדה: "הוא העוגן שלנו"

רועי זריהן  25.03.14 - 23:11
תחילת כתבה

הפועל באר שבע עלתה הערב (שלישי) לחצי גמר גביע המדינה עם 2:3 על הפועל ראשון לציון ושמרה על חלום הדאבל בחיים, אבל ספק אם יהיו שם יותר מדי פרצופים מחייכים. במהלך המשחק, נפצע וויליאם סוארס ופונה לבית החולים, כאשר כל ההערכות גורסות כי הוא לא יחזור לשחק העונה.

שחקן ההגנה הטוב ביותר של סגנית מוליכת ליגת העל ספג מכה בראשו ופונה על אלונקה, כשהחשש הגדול הוא משבר בגולגולת. מיותר לציין, כמובן, כי מדובר במכה מקצועית קשה לאלישע לוי, פחות משבוע לפני משחק העונה מול מכבי תל אביב בבלומפילד.

באר שבע עשתה צעד נוסף בדרך לתואר ראשון אחרי 17 שנים, אבל עובדה זו נשארה בצל החדשות הרעות. "הבנתי שמדובר בפציעה קשה מאוד. זה מעיב על השמחה שלנו", הבהיר אלישע לוי. "לא רק שוויליאם שחקן מאוד חשוב במערך, הוא בן אדם, הוא גבר. פציעה כזאת שמה דברים בפרופורציה. מאוד חבל לי ואני מקווה שהוא יתאושש מהר. חשוב שעברנו לשלב הבא, ששימחנו את הקהל, אבל אני מאוד עצוב ממה שקרה לסוארס. הכדורגל הוא משני ברגעים כאלה".

אליניב ברדה, הקפטן וכובש שער הניצחון, הוסיף: "זו אבידה גדולה מאוד מבחינתנו. הוא העוגן שלנו בהגנה, אבל אין לנו ברירה אלא להמשיך הלאה. זה כאב ראש לא קטן לאלישע לוי, אבל אני בטוח שהוא ימצא פתרונות. יכולנו להכריע את המשחק מוקדם מאוד, אבל עשינו אותו קשה. אני שמח שבסופו של דבר הצדק נעשה".