הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ורמוט ב-11, אוחיון בלם. דודו ביטון על הספסל

19:00: אלי כהן והפועל ת"א מול הפועל כפ"ס. גם ספורי ובאלדה בהרכב

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  28.01.15 - 18:02
חוזר להרכב. ורמוט (אלן שיבר)
חוזר להרכב. ורמוט (אלן שיבר)

עם מאמן חדש-ישן על הקווים, ואחרי עוד שבוע ממש לא שקט, הפועל תל אביב תנסה לשים הערב (רביעי, 18:45, שידור ישיר ב-5LIVE) את הצרות בצד ולהעפיל לרבע גמר גביע המדינה. האדומים של אלי כהן יארחו את הפועל כפר סבא, סגנית המוליכה בליגה הלאומית, למשחק אותו מסמנים במועדון כמוקש, אך ככזה שחייבים לעבור אותו בהצלחה. אגב, עד כה נמכרו קצת למעלה מ-1,500 כרטיסים למשחק, כאשר מחיר הכרטיס עומד על 50 שקלים.

  • הערב ב-18:45, ישיר ב-5LIVE: הפועל ת"א מול הפועל כפ"ס

"עומד לפנינו משחק לא פשוט, לכפ"ס יש שחקנים טובים אבל אנחנו חייבים לעשות את העבודה ולנצח", ציין שחקן בהפועל לקראת המפגש. אגב, אם מחפשים קצת פיקנטריה במשחק הזה - מוצאים אותה מכיוון רן יצחק. החלוץ עזב בקיץ את הפועל ת"א אחרי שלא זכה להרבה הזדמנויות תחת רן בן שמעון. "רן נמצא בתקופה טובה, יהיה מעניין לשחק נגדו", אמרו במועדון האדום.

לשמחתו של כהן, הוא מקבל להופעת הבכורה שלו את גילי ורמוט שחוזר מהשעיה. מנגד, דודו ביטון שחש חולשה פתח על הספסלס ובחלק הקדמי הוצב אמידו באלדה.  מתן אוחיון מתופקד בעמדת הבלם, במקומו של יורגן קולין ולצידו של סארי פלאח. מוחמד אבו אל היג'א יחזור לעמדת המגן הימני, כאשר אברהם צ'קול ימשיך לתפקד בשמאל, וזאת למרות שליאור לוי התאושש מהמתיחה בשריר הירך האחורי (יפתח על הספסל).

הרכבים
הפועל ת"א: אפולה אדל, מוחמד אבו אל עיג'א, מתן אוחיון, סארי פלאח, אברהם צ'קול, שי אבוטבול, פיליפ אבו מאנה, רמזי ספורי, גילי ורמוט, ישראל זגורי, אמידו באלדה.
הפועל כפר סבא: אוהד כהן, טל בנש, עמיר נוסבאום, איתי טואף, סמי אלייקים, אלירן סיימון, בן כוואז, עידן דוד, עומר פדידה, ברנקו מיכאלוביץ', רן יצחק