"אף שחקן לא תפקד": סערה בהפועל כפ"ס

בקבוצה מאוכזבים אחרי ההדחה מהגביע. יואל אבוחצירה מועמד

גיל לוין
גיל לוין  20.12.19 - 06:12
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא סוערת בעקבות ההדחה מהגביע וההפסד הצורב 1:0 למ.ס כפר קאסם מהליגה הלאומית אמש (חמישי) בכפר קאסם. "אנחנו צריכים להתבייש בעצמנו" אמרו שחקני העולה החדשה לליגת העל, שעזבו את האצטדיון המומים אמש.

"יכולנו לספוג בקלות עוד שני שערים" אמרו במועדון. "אין שחקן אחד שתפקד אתמול כמו שצריך". כמו כן, גם הקהל הירוק לא נותר אדיש לתוצאות המאכזבות ואוהדים המתינו בסיום המשחק ביציאה מהאצטדיון לשחקני הקבוצה ולצוות המקצועי, ומחו כנגד היכולת וההנהלה.

בתוך כך מירב הביקורת, גם מקהל האוהדים וגם מצד חדר ההלבשה, הושמעה כנגד מאמן הקבוצה, אופיר חיים, שערך 4 שינויים בהרכב שניצח בשבת האחרונה את הפועל חיפה ועלה במערך הגנתי הכולל שלישיית הגנה. "הקבוצות הגדולות באירופה נלחמות על הגביע בהרכב ראשון. אז אנחנו עם ניצחון אחד מתוך שמונה משחקים, מעיזים לעלות בהרכב משני? זאת יהירות". אמרו.

בתוך כך במועדון הירוק ממשיכים לחפש חיזוק התקפי לסגל של אופיר חיים, ובמקביל לחיפושים אחר קשר זר, במועדון תרים אחר חלוץ ישראלי. מי שעלה על הכוונת של יצחק שום, הוא יואל אבוחצירה, חלוצה של עירוני ק"ש. השחקן בן ה-23 הצטרף למועדון הצפוני בקיץ אשתקד, לאחר שנחשב עילוי בליגה א' וכבש 18 שערים במדי הפועל הרצליה.

בעונה החולפת לא זכה השחקן להרבה קרדיט תחת כנפיו של תומר קשטן וכבש עבור קבוצתו שלושה שערים בלבד. העונה, השחקן הצעיר עדיין לא זכה לקבל את חולצת ההרכב בק"ש ועדיין לא מצא את השער. בתוך כך השחקן לא שולל מעבר אפשרי, אך יחכה לינואר וימתין להצעות נוספות על מנת לקבל החלטה שקולה.