הבעת אמון: ברעננה מרוצים מגל כהן

במועדון בטוחים: "רק הוא מסוגל להוציא את העגלה מהבוץ"

גיל לוין
גיל לוין  05.03.20 - 10:20
תחילת כתבה

הפועל רעננה נחלה אכזבה נוספת העונה כשהודחה ברבע גמר גביע המדינה אמש (רביעי) להפועל ת"א בבלומפילד. בצל הסתבכות בתחתית הטבלה ועונת שפל שעלולה להוביל לליגה הלאומית, גביע המדינה היה המפעל בו דברים דווקא כן הלכו לקבוצה מהשרון ולמרות ההפסד, רעננה הצליחה להציג יכולת מעודדת לקראת משחקי הפלייאוף.

מי שזכה למחמאות רבות על ניהול נכון היה המאמן הצעיר, גל כהן, שהגיב היטב למהלכים של ניר קלינגר וביצע חילופים שהשפיעו על המשחק. לצד מחמאות מההנהלה, גם השחקנים מספרים על חיבור חזק עם כהן ומאמינים שאם יש אדם שיכול להוציא את רעננה מהבוץ בשלב הזה, זה הוא.

כמו כן בחדר ההלבשה השחקנים קיבלו חיזוקים על היכולת המשופרת שהציגו ועל רוח הלחימה, בעיקר בדקות הסיום בהן שחקנים רבים כבר בקושי עמדו על הרגליים. "זאת הייתה רעננה אחרת. הראנו שיש לנו עדיין מה למכור ושהקבוצה עוד חיה ובועטת" סיפרו במועדון, "אנחנו לא הרמנו ידיים"

מלבד איתי קצב שנפצע ככל הנראה במפשעה, גם עידן שמש, שון קלימקין ובן בנימין שיחקו כשהם לא כשירים במאת האחוזים וכל אלו ייבדקו במועדון. בינתיים, לגל כהן מחכה כאב ראש מאוד גדול בין הקורות, כשניב אנטמן פתח על מקומו של אסף צור והציג יכולת נהדרת.

כזכור, המועדון מקדם מדיניות של שיתוף שחקנים צעירים ואסף צור המוכשר קיבל את הקרדיט במהלך העונה, אך נראה שכעת במצב בו הקבוצה נתונה, יאלצו בצוות המקצועי לחשב כיוון מחדש בעמדה זו ולהחליט מי מבין השניים יעמוד בשער בפלייאוף התחתון.

"אנחנו יוצאים מאוכזבים בגלל התוצאה" סיפר ניב אנטמן, "הרבה שחקנים קיבלו הזדמנות בפעם הראשונה והתעייפו לקראת הסוף, גם ההרחקה לא תרמה ופספסנו את זה ברגע האחרון. אבל אם מסתכלים על התמונה הכללית שיחקנו כמו גברים, נלחמנו, היינו ממושמעים טקטית ואפשר לקחת הרבה דברים טובים מהמשחק להמשך הליגה. אני חושב שהגישה שלנו השתנתה כי באנו למשחק שאין מה להפסיד בו וכשלא באים עם לחץ, אפשר לייצר הרבה דברים טובים"

על ההופעה השנייה שלו העונה בשער ועל התחרות על אפודת השוער מול אסף צור הצעיר אמר: "תמיד כיף לשחק, זה מאוד מרגש לשחק בבלומפילד. אסף שוער מאוד מוכשר ויש לו עתיד ורוד לפניו. הסיטואציה בקבוצה מורכבת כרגע, מחפשים את השינוי. עד עכשיו היו מאמנים שהחליטו לתת לאסף אני מכבד את זה, יש איזה שהיא מדיניות מסוימת במועדון. אני מקווה שהשארתי את החותם שלי".