בני יהודה: מתן בלטקסה יפתח מול הפועל באר שבע

אלישע לוי ישמור אמונים להרכב שהביס את חדרה בשבת, גם בחצי הגמר: המגן התאושש מהפציעה וישחק. 100 אוהדים סיפקו אווירה ופרצו לאימון

תומר לוי
תומר לוי  09.06.20 - 20:45
תחילת כתבה

בני יהודה רוצה להגן על התואר שלה: מחר (רביעי), הקבוצה של אלישע לוי תפגוש את הפועל באר שבע במסגרת חצי גמר גביע המדינה, במטרה לשמור על הגביע שנה שנייה ברציפות. הזהובים יפגשו את האקס המיתולוגי יוסי אבוקסיס, שעזב במהלך העונה את הקבוצה לטובת באר שבע, ויפגוש אותה במעמד הכה חשוב.

אלישע לוי שומר אמונים להרכב שהביס בשבת 0:5 את הפועל חדרה. מתן בלטקסה החלים מהרגישות בשריר ויפתח. לוי צפוי לפתוח עם שלושה בלמים, כאשר דור ז'אן ורועי בן שמעון צפויים לשתף פעולה בחוד ההתקפה. מוחמד גדיר הפצוע ועמית זנטי ימתינו להזדמנות על הספסל. לוי אמר לשחקניו: "נצטרך ללחוץ אותם 90 דקות כמו נגד חדרה. תהנו מהמעמד, להגיע לגמר זה סיפוק אדיר".

המאמן הוותיק הגיע עד כה ארבע פעמים למעמד הגמר, ועדיין לא זכה להניף גביע. מוקדם יותר, באימון המסכם שקיימה הקבוצה במגרש בשכונת התקווה, אוהדי בני יהודה סיפקו אווירה וכ-100 מתוכם הצליחו לפרוץ לאצטדיון עם אבוקות ורימוני עשן. השחקנים, יש לציין, שמרו על ריחוק מהקהל.

ההרכב המשוער: אמיליוס זובאס; אבישי כהן, מתן בלטקסה, אליסון דוס סנטוס, דן מורי, אמיר רוסתום; סגס תאמבי, שי מזור, מתיאה ליואיץ'; רועי בן-שמעון, דור ז'אן.