הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"תתבייש לך": בן זקן תקף את השופט בסיום

בעלי אשדוד זעם. בן שמעון: "יש שופטים שאני מתפלל שלא ישפטו אותנו במשחקים מול הגדולות". צפו: האם הייתה עבירה במהלך שהוביל לשער?

גיל לוין
גיל לוין  21.04.21 - 22:35
תחילת כתבה

לצד העונה המרשימה שהיא רושמת במסגרת ליגת העל, מועדון ספורט אשדוד הגיעה גם לרבע גמר גביע המדינה - וקיוותה להשלים עונה חלומית עם הנפה היסטורית. לצערה, היא הפסידה 1:0 למכבי תל אביב באצטדיון הי"א, וסיימה את חלקה במפעל השני בחשיבותו. באשדוד התקשו לקבל את רוע הגזרה, והבעלים ג'קי בן זקן הטיח דברים קשים מאוד בעידן לייבה לאחר שריקת הסיום.

הזעם של אשדוד היה סביב המהלך שהוביל לכדור חופשי שממנו הגיע השער של מכבי תל אביב, כאשר לטענת אנשי המועדון, כלל לא בוצעה עבירה על טל בן חיים (צפו במהלך בנגן הווידאו למעלה והחליטו בעצמכם). "גמרתם משחק של עונה שלמה למועדון. אתם מביכים", תקף בן זקן והוסיף: "אתם צריכים להתבייש, זאת בושה וחרפה. תתבייש לך, למה משלמים לכם כסף? אתם נמצאים בזווית הכי טובה כדי לראות שלא היה מגע. אם היה מגע, אז גם מגיע כרטיס אדום. כמה אפשר לתת להם כבוד?".

הדו"ח של עידן לייבה צפוי לכלול את הדברים הבאים מצידו של בן זקן: "מכבי ת"א לא צריכה עזרה. נתת להם בקטנות. לא היו עבירות. בושה וחרפה". מאחר וג'קי בן זקן אינו רשום בהתאחדות לכדורגל כבעל תפקיד, אשדוד תעמוד לוועדת משמעת.

רן בן שמעון היה לא פחות חריף מהבוס שלו בראיון אחרי המשחק: "השופט נתן להם עבירה שרק הוא ראה. לא היה מגע. יש שופטים שאני מתפלל לאלוהים לא לקבל אותם במשחקים נגד הגדולות. אני מהיום הראשון פה לא נותן לאף אחד לדבר על קיפוח, אבל מה שהיה פה היום... אני לא יכול לדבר יותר מזה, להגיד את האמת הפנימית - כי אז אני נענש ישר. זה כואב מאוד ומתסכל מאוד".

על המשחק עצמו אמר מאמנה של אשדוד: "החבר'ה פה מדהימים והירואיים. אנחנו שלושה אחרי שלושה ימים עם אותו הרכב פחות או יותר. עשינו הכל על מנת לאושש אותם והיה קשה מאוד, היה לנו ברור שתהיה עייפות. רציתי לנצח על גול אחד, לא היינו צריכים לשחק כדורגל גדול מבחינתי, אבל זה פחות הלך. זו עונה מדהימה בכל מקרה. ממשיכים למטרה הבאה".

צפו במתקפה בסיום של בן זקן על השופט>>