ורמוט ובוזגלו צפויים לשוב לסגל של הנבחרת

אחרי ההגרלה גוטמן כבר החל את ההכנות ומתכנן להחזיר את קשרי הפועל ב"ש והפועל ת"א. נאתכו: "מאמין שנילחם על המקום השלישי עם ווילס"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  24.02.14 - 10:15
עוד סיבה טובה לחייך. בוזגלו
עוד סיבה טובה לחייך. בוזגלו
תחילת כתבה

מאמן נבחרת ישראל אלי גוטמן נחת אתמול בארץ אחרי הגרלת מוקדמות יורו 2016 שהתקיימה בניס שבצרפת. המאמן יערוך מחר מסיבת עיתונאים ב-18:10 (שידור ישיר כאן באתר) ובה יודיע מי ירכיב את הצוות שלו לקראת פתיחת המשחקים הרשמיים בחודש ספטמבר, ולפני משחק הידידות ב-5 במארס מול סלובקיה.

גוטמן שומר קרוב לחזה את רשימת המוזמנים למשחק הידידות, אבל נראה שמאור בוזגלו יחזור לסגל אחרי תקופה ארוכה. הקשר כידוע נמצא בכושר נהדר ומוביל את הפועל ב"ש לעונת שיא. מלבד בוזגלו גם גילי ורמוט שחזר לכושר במדי הפועל ת"א צפוי לקבל זימון מחודש.

בנוסף, אחד השחקנים שימשיכו להוביל את הנבחרת גם בקמפיין הקרוב הוא ביברס נאתכו, ששוב היה אחד מהמצטיינים אמש ב-0:3 של פאוק סלוניקי על פנתראקיקוס בליגה היוונית.

"ההגרלה שקיבלנו לא פשוטה בכלל כמו שהרבה טוענים", אמר נאתכו, "נבחרת בלגיה היא אחת החזקות שיש היום בעולם. בוסניה היא נבחרת שהעפילה למונדיאל והיא רק הולכת ומתחזקת. ווילס זה בטח לא רק גארת' בייל וקפריסין, למרות שהיא בירידה בשנים האחרונות, כבר עשתה לנו בעיות. בשורה התחתונה יש שתי נבחרות חזקות מאיתנו, אחת פחות או יותר ברמה שלנו ועוד נבחרת קצת פחות טובה"

אז האם לא כדאי לפתח ציפיות? נאתכו המשיך: "נראה לי שהקרב שלנו יהיה על המקום השלישי עם ווילס, אבל אני מקווה להפתיע. ציפיות תמיד יש ותמיד יהיו, אבל גם צריך להגיד את האמת והיא שאנחנו לא פייבוריטים פה. אם לא היו ציפיות לא היינו נהנים מהכדורגל. זה חלק מהמשחק".