הרוש: "עשו זעזוע בהפועל ב"ש על חשבוני"

שוער הנבחרת אחרי ה-1:1. טוואטחה: "רוצה להישאר בחו"ל"

מוטי פשכצקי ותומר לוי  22.03.19 - 07:49
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע אריאל הרוש לא שיחק כבר כמעט חודשיים, אבל לא שזה השפיע עליו יותר מדי. השוער שוב קיבל את הקרדיט מאנדי הרצוג בנבחרת והחזיר לו עם יכולת נהדרת ומספר הצלות מרשימות מול החלק ההתקפי של סלובניה ב-1:1 שפתח את קמפיין מוקדמות יורו 2020.

"יש הוכחות ליכולת שלי שגורמת לי לקבל קרדיט מהרצוג. בהפועל ב"ש אני שוער שני, תפקיד שלא הייתי בו מעולם. צריך לכבד את הסיטואציה, לבוא לאימונים, להיות טוב ולא לעשות פרצופים. עם כמה שזה קשה אני צריך לקבל את זה", אמר הרוש על מצבו הלא פשוט בשורות האדומים מבירת הנגב והוסיף: "לא היה כלום בחדר ההלבשה, אני חבר טוב של כולם. זה לא קשור לפציעה שלי. ברק בכר החליט לעשות זעזוע בקבוצה וכנראה על חשבוני. אוהד לויטה עושה את העובדה. נגיע לקיץ וניראה מה נעשה, הסיטואציה הזאת לא הכי נעימה עבורי".

"היה לי משחק טוב, לא שיחקתי חודשיים וזה לא עניין של מה בכך. הפנים קדימה למשחק מאוד מאוד חשוב", הוסיף הרוש על היכולת שסיפק. "אחרי כל הביטחון שהמאמנים פה נותנים לי, עליתי עם יותר ממה שהייתי צריך. אני מודה להם על כך".

על אי ההבנה עם שרן ייני שהובילה לשער של סלובניה אמר הרוש: "דיברנו בינינו, הוא חשב שאני יוצא לכדור, אבל היה לו משחק מצוין מלבד הטעות. יש חוק חשוב לשוער - ברגע שבלם נמצא עם חלוץ אסור לשוער לצאת, ברגע שהוא יוצא כל השער נפתח. עכשיו זו היסטוריה. נדע מה לעשות להבא".

ומה עם טאלב טוואטחה, שיפספס את המשחק מול אוסטריה בגלל הפציעה שספג? "בינתיים זה נראה לא טוב. לא יודע בינתיים אם זו מתיחה או קרע", דיווח מגן פרנקפורט והודה: "היה חסר לי חמצן כי לא שיחקתי שלושה חודשים. אין תחליף לדקות משחק. הייתה חסרה חדות, נגיעות קטנות, הרמות, פסים. אם הייתי בכושר טוב, אולי אחת ההרמות שלי הייתה מגיעה לראש של שחקן שלנו, היינו כובשים ומנצחים".

על מצבו בפרנקפורט אמר טוואטחה: "אין סיבה שהמאמן ישנה הרכב מנצח ואין לי טענות לאף אחד. זה חוסר מזל השנה ואני אעשה הכל כדי לחזור ולקבל דקות אם לא השנה אז בשנה הבאה. אני מקווה להישאר בחו"ל, זאת האופציה הראשונה. אחרי זה נראה".