סאן מנחם עשוי לערוך בכורה ב-11 מול פולין

טוואטחה טרם התאושש. הרצוג: אם לא נהיה אגרסיביים, נפסיד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.11.19 - 09:42
תחילת כתבה

בצל המצב הביטחוני וחוסר הוודאות בנוגע למקום שבו ייערך המשחק, ההכנות של נבחרת ישראל למפגש בשבת עם פולין במסגרת מוקדמות יורו 2020 נמשכות כרגיל, בבית המלון בהרצליה וכן על הדשא בבית הנבחרות בשפיים.

למרות שאתמול נערך אימון סגור לתקשורת, הרצוג לא תירגל את כל ההרכב, אלא רק את קו ההגנה ועדיין מתלבט לגבי שלישיית הבלמים. כרגע, עושה רושם שלואי טאהא ואוראל דגני ישחקו לצד ניר ביטון במרכז ההגנה, אם כי גם איתן טיבי תורגל לסירוגין. בעמדת המגן השמאלי עשוי סאן מנחם לערוך הופעת בכורה ב-11, זאת מאחר שטאלב טוואטחה התאמן בצד ועדיין אינו כשיר במאת האחוזים, זכר לפציעה שאותה הוא סוחב עוד מבולגריה. מקומו של אלי דסה כמגן ימני מובטח.

על פי ההערכות, בירם כיאל ישוב ל-11, לצידם של ביברס נאתכו ודן גלזר, כאשר בהתקפה יפתחו ערן זהבי ומונאס דאבור. הרצוג ממשיך להתלבט בין אריאל הרוש לאופיר מרציאנו וההחלטה תהיה ככל הנראה רק ביום חמישי.

הרצוג ערך אסיפה מקצועית ראשונה בה הקרין קטעי וידאו מהמשחק מול לטביה, שאותם ערך לירון גלאט, אחד מעוזריו. "איחרתם בשמירה, לא שמרנו טוב בכדור החוץ, לא היינו מרוכזים והגבנו לא נכון", אמר המאמן, כשברקע השער שספגה הנבחרת בטרנר. במקביל, דיבר המאמן האוסטרי על האגרסיביות שנעלמה בדקות מסוימות: "אם לא נהיה אגרסיביים נגד פולין - נפסיד".

בתוך כך, שחקני הנבחרת משוכנעים שהמשחק ייערך בישראל וכי תגיע רגיעה, בזמן שבצוות המקצועי בראשותו של אנדי הרצוג נמצאים בקשר רציף עם ההתאחדות כדי להבין היכן תתקיים ההתמודדות.