הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"גאה להיות חלק מנבחרת שנאתכו הקפטן שלה"

זהבי תמך בקשר. ההתאחדות: "בחירת מילים מצערת של בנין"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.11.19 - 20:01

זה היה צפוי. אחרי ההתבטאות שלו היום (רביעי) בעימות המילולי עם ביברס נאתכו ב"חמש באוויר", טל בנין ספג שלל ביקורות מגורמים שונים, וכעת הגיעה גם התגובה הרשמית של ההתאחדות לכדורגל וערן זהבי. קברניטי הענף גיבו את הקשר וביקרו את קפטן העבר של הנבחרת.

"ההתאחדות לכדורגל גאה בקפטן נבחרת ישראל ביברס נאתכו, דוגמה ומופת בהשקעתו, במסירותו ובמנהיגותו החיובית והמאחדת. טל בנין, קפטן הנבחרת בעבר ועוזר המאמן, רשאי להביע ביקורת מקצועית, אבל בחירה מצערת של מילים הובילה אותו למחוזות לא ראויים. טוב יעשה בנין אם ימצא את הדרך לתקן זאת", כך נכתב בהודעה הרשמית.

גם ערן זהבי מיהר לצאת להגנת חברו לנבחרת וגם להפועל ת"א בעבר ופרסם באינסטגרם תמונה משותפת שלהם יחד. "גאה להיות חלק מנבחרת שאתה הקפטן שלה. אתה דוגמה למקצוענות, אופי וכבוד למקצוע. כל ילד צריך להסתכל עליך וללמוד. תמיד כאן בשבילך", כתב.

כזכור, אחרי הקמפיין הכושל של נבחרת ישראל (מקום חמישי בבית המוקדמות של יורו 2020, המיקום הנמוך ביותר מאז 1996), הכחולים-לבנים ספגו אש מלא מעט כיוונים. בנוסף לביקורת על המאמן אנדי הרצוג, שחקנים רבים שזוכים לקרדיט רב למשך לא מעט שנים גם כן היו על המוקד, ונאתכו הוא אחד מהם. אולם, הצורה בה בנין הביע את הביקורת שלו יצרה הרבה יותר רעש, וכיוצא בזאת שחקן העבר יצטרך כעת לתקן את הסיטואציה, כפי שבהתאחדות מצפים.