הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כפי שפורסם: אלי כהן הצטרף לוועדת האיתור

"אתרום ממיטב נסיוני". מחר יובא לאישור צירופו של זוארץ

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.07.20 - 08:51
תחילת כתבה

ההתאחדות לכדורגל הודיעה הבוקר (שבת) כי גם אלי כהן יהיה חלק מוועדת איתור המאמן הבא של נבחרת ישראל. כפי שפורסם כאן באתר,  היו״ר אורן חסון, החליט יחד עם אלי אוחנה, ובהתאם לסמכות שהוענקה לו על ידי הנהלת ההתאחדות, לצרף לוועדת האיתור את ״השריף״.

מחר, בישיבת ההנהלה, יביא חסון לאישור גם את צירופו של שינו זוארץ, יו״ר הוועדה המקצועית, כחבר הרביעי בוועדת האיתור שתכלול את היו"ר, אוחנה ואלי כהן. המנהל הטכני של ההתאחדות, וילי רוטנשטיינר, לא יהיה חלק מהוועדה, אך ייעץ לה מקצועית.

חסון אמר על המינוי: ״אני מודה לאלי כהן על הסכמתו להצטרף לוועדת האיתור ולתרום מנסיונו העשיר לאיתור המאמנים הנכונים לנבחרת הבוגרת ולנבחרות הצעירות. מיד עם אישור הרכב הוועדה המלא נתכנס באופן אינטנסיבי, בשאיפה לסיים את המלאכה בתוך כחודש. הרכב הוועדה, יחד עם הסיוע של המנהל הטכני וילי רוטנשטיינר, נוסך בי ביטחון לגבי איכות הדיונים והבחירה באנשים המתאימים להוביל את נבחרות הלאום שלנו״.

אלי כהן התייחס לתפקידו החדש: ״אתרום כמיטב יכולתי ונסיוני לבחירת המאמנים שיובילו את נבחרות ישראל בשנים הקרובות. אני מאמין גדול במאמנים שצמחו כאן לאורך השנים, היתה לי זכות לעבוד עם חלקם כאשר היו שחקנים ולאחר מכן כאשר עמדו מולי על הקווים. אני סמוך ובטוח כי הרכב הוועדה מבטיח דיונים ענייניים ובחירה מקצועית בראויים ביותר״.