הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוטנשטיינר יגיש מועמדים לנבחרות הצעירות

מי יאמן? תומר קשטן, גרייב, מרדכי, דגו ואוזן על הפרק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.08.20 - 07:15
תחילת כתבה

המאמן הטכני של נבחרות ישראל והמאמן הלאומי, ווילי רוטנשטיינר יעלה הבוקר (שלישי) בפני וועדת האיתור את המועמדים הסופיים למשרות אימון הנבחרות הצעירות שנותרו. מדובר בשני מקומות אחרי שההתאחדות לכדורגל הודיעה לסאלח חסארמה ועופר פביאן על סיום דרכם.

אלו השמות שמתוכם יבחר רוטנשטיינר כאמור שניים: נג'ואן גרייב, איתי מרדכי, תומר קשטן, מסאיי דגו, אורי אוזן, שמוליק חנין ואריק בנאדו. לגבי האחרון, בהתאחדות לא אהבו את העובדה שהוא בכלל הוזמן אחרי שבחר לעזוב את הנבחרת הצעירה באמצע קמפיין לטובת אימון בני יהודה.

ניר לוי שככל הנראה יסיים את חוזהו בדצמבר ימשיך כמו גם גדי ברומר, שחוזהו יוארך בשל ההערכה הרבה לה הוא זוכה מצד האוסטרי. לחברי וועדת האיתור, אורן חסון, שינו זוארץ, אלי אוחנה ואלי כהן צורף גם חבר יו"ר וועדת הנוער אבי קאופמן. 

בימים האחרונים היה מצעד עלייה לרגל של מאמנים שנפגשו עם רוטנשטיינר בשפיים. בחלק מהפגישות נכח גם מנהל הנבחרת גיא פורטניאנגין, שבעוד מאמנים צעירים מחכים לתורם כדי להיכנס לקורס הפרו, הוא קיבל את התעודה הנחשקת לפני שנתיים. "מוזר שגיא היה בכלל בחלק מהשיחה שלי עם ווילי", אמר אחד המאמנים שזומן.

כל מאמן שימונה וכולל אלו שישנם יהיה אחראי על מרכז מצוינות אחד שיקום ועל פי הערכות ארבעה מרכזים יוקמו. משרת המאמן בנבחרות הצעירות לא תהיה רק להעביר אימונים לאותו שנתון עליו יהיה אחראי אלא מדובר במשרה מלאה ועבודה יומיומית גם ללא קשר לנבחרת.