בגלל פציעה במפשעה: אלחמיד שוחרר מהנבחרת

הבלם לא יטוס למולדובה. בב"ש ינסו להכשירו למכבי ת"א

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.03.21 - 20:44
תחילת כתבה

שינוי בסגל של נבחרת ישראל לקראת המשחק השלישי בחלון הנבחרות במוקדמות מונדיאל 2022: חאתם עבד אלחמיד שוחרר מהסגל בגלל פציעה במפשעה. הבלם לא יטוס עם הכחולים-לבנים למולדובה, ובינתיים בהפועל באר שבע יעשו מאמצים על מנת להכשירו למשחק מול מכבי תל אביב בפלייאוף העליון של ליגת העל. לא יוזמן שחקן במקומו של אלחמיד, והמשמעות היא שכל השחקנים שיטוסו יהיו בסגל למולדובה.

ווילי רוטנשטיינר, שבחר לבצע שני שינויים בלבד אחרי ההפסד לדנמרק לקראת המשחק מול סקוטלנד, שוחח עם אלחמיד וביקש ממנו לשחק את המשחק הזה למרות הכאבים מהם הוא סבל במפשעה. השחקן הסכים, אבל ייתכן כי החמיר את הפציעה. במקביל, מתן בלטקסה כבר קיבל מסרים להתכונן לנסיעה מחר לקישינב. כמו כן, מואנס דאבור יחזור להרכב על חשבונו של שון וייסמן, בעוד עופרי ארד ימשיך בהגנה.

אגב, במקום אלחמיד ייתכן כי לואי טאהא יפתח במרכז ההגנה. רוטנשטיינר לא ישנה את המערך למשחק בחוץ מול יריבה שהפסידה לשחקנים המחליפים של דנמרק 8:0 אתמול. "רק לנו יש מה להפסיד במשחק כזה", אמרו בנבחרת, "אוי ואבוי אם זה לא יהיה טיול בשבילנו, גם שברור שהם יבואו להילחם על הכבוד שנרמס להם במשחק נגד דנמרק".