הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"דור אמר לי `אבא, אני רוצה להשאר במכבי`"

גבי, אביו של תורג`מן ל-5 אוויר: "מקבל השנה יותר קרדיט, אבל צריך לשחק יותר"

מערכת הרדיו  16.11.23 - 16:01

בהופעתו הרביעית בלבד במדי נבחרת ישראל, דור תורג`מן הראה אמש (רביעי) כי הציפיות הגבוהות שיש ממנו בהחלט מוצדקות כאשר סיפק משחק נפלא ב-1:1 המרשים מול נבחרת שווייץ. החלוץ הצעיר של מכבי תל אביב אמנם לא כבש או בישל אך היה רשום על מספר פעולות נהדרות וללא ספק היה אחד השחקנים הטובים על הדשא. אביו, גבי תורג`מן, דיבר ב"חמש באוויר" על בנו.

"דור ממשיך את היכולת מהנבחרות הצעירות ומפתיחת העונה במכבי תל אביב, שבה הוא קיבל כבר הרבה יותר דקות משנה שעברה", פתח אביו, שדיבר על הבעיטה של בנו מחצי מגרש, "כבר צעקתי, הייתי בטוח שזה בפנים, זה לא היה כל כך בכיוון בהילוך החוזר אבל עצם המחשבה לנסות..."

על העמדה של דור אמר אביו: "דור יכול לשחק גם בכנף שמאל וגם כחלוץ, אני חושב שבכנף הוא יכול לבוא יותר לידי ביטוי, אולי אני טועה. לדור לא משנה איפה לשחק, זה לא שחור ולבן, כל מה שהמאמן ייתן לו הוא לוקח בשתי ידיים. אני יודע מה דור שווה, כולם יודעים. להיות שחקן מכבי ת"א זה לא משהו פשוט, כולם יודעים אבל השנה הוא מקבל מחציות ומשחק הרבה. אני חושב שהוא צריך לשחק יותר, לא אגיד שלא, אבל יחסית לשנה שעברה הוא מקבל יותר זמן. לאט לאט".

על ההחלטה להישאר במועדון הצהוב: "כן, מרוצים. הוא היה יכול להיות בהרבה מקומות ודור אמר `אבא אני רוצה להישאר במכבי`. המשחק הזה כמובן מעלה את המנייה שלו, ראו אותו הרבה קבוצות ואנשים מכל העולם. נמשיך לקבל הצעות מן הסתם".

"ההצעה הכי אטרקטיבית הייתה בנפיקה ליסבון, קיבלנו עוד אבל לא כמו בנפיקה. אנחנו לא לחוצים לעזוב לאירופה היום. כשתהיה הצעה טובה אני סומך ב-100% על המילה של גולדהאר. יש לו חוזה לשלוש שנים זה לא שיש לנו אפשרות יציאה, פשוט אמרנו שאם נקבל הצעה נשב ונדבר".