הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרץ: "מזראווי התנצל, היום אנחנו חברים"

שוער באיירן וישראל התייחס לשתיקת מאמנו לשעבר בקשר למצב ("עניין שלו"), העתיד שלו ("לא אושאל בינואר"), היריבות עם גלזר ונועה קירל ("בע"ה היא תשיר את ההמנון כשאני משחק")

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לאנדורה  21.11.23 - 18:00

סוגרים קמפיין. נבחרת ישראל תנעל הערב (21:45, ישיר ב-5SPORT) את קמפיין מוקדמות היורו שלה בקול ענות חלושה, זאת אחרי ההפסד המאכזב לרומניה בשבת האחרונה. החבורה של אלון חזן תוכל להעפיל ליורו דרך פלייאוף ליגת האומות, אך בכל הנוגע למשחק מול אנדורה הערב - יוכל המאמן להפעיל רוטציה רחבה.

אחד השחקנים שירוויחו מהרוטציה הוא שוערה של באיירן מינכן, דניאל פרץ. השחקן שנמכר בקיץ האחרון ממכבי תל אביב לאימפריה הגרמנית יהיה זה שיפתח בין הקורות של הנבחרת הערב, ובראיון לערוץ הספורט הוא מספר על שעבר עליו בתקופה האחרונה ועל ההזדמנות שעומדת בפניו.

"אחד העקרונות שאני מאוד מאמין בהם הוא צריך שתהיה אווירה טובה, במיוחד בדינמיקה הקבוצתית", פתח פרץ כשנשאל על הפרגון הרבים שהוא מעניק דווקא ליריבו על עמדת השוער הראשון. "עמרי גלזר הוא אחלה גבר, הוא חבר שלי, הוא בחור טוב. אין קשר בין יריבות ספורטיבית לבין חברות או פרגון, אני מאמין שלכל אחד יש את הדרך שלו. לכל אחד יגיעו הדברים בזמן שלו ואין סיבה לא לפרגן אחד לשני", הוסיף פרץ.

איך היה לראות את בת זוגתך נועה קירל שרה מגובה הדשא?
"היה מאוד מרגש. לראות אותה שרה את ההמנון במשחק חשוב שאני נמצא, בע"ה היא תשיר גם כשאני אשחק".

מי יותר טוב - היא בשירה או אתה בכדורגל?
"אפרגן לה - היא בשירה".

כמה חשוב לך לקבל דקות ולהוכיח את עצמך עוד?
"כמובן שחשוב לי. כל שחקן כדורגל רוצה לשחק, ואני שמח שזה קורה עכשיו ושיש לי הזדמנות להראות את היכולות שלי ואני מקווה שזה יהיה כמה שיותר".

סיפור נוסייר מזראווי - כל עם ישראל היה מאחוריך. איך זה נגמר בסוף?
"פתרנו את זה כל המועדון בדרך מאוד בוגרת, ישבנו ודיברנו. הוא הסביר לי את הדברים כמו שהוא רואה אותם ולמה הוא עשה את מה שהוא עשה. הוא התנצל על כל מה שהוא העלה ופירסם. הבנתי מאיפה הגיעו הדברים שהוא העלה ולמה. הוא לא היה כל כך מודע למה שהוא מעלה, אבל זה כבר שלו. הוא פירסם התנצלות, גם המועדון. היום אנחנו חברים".

המאמן הקודם שלך, רובי קין, לא גינה את מתקפת החמאס. איך אתה רואה את זה?
"אני לא שופט אף אחד. אני לא יודע איך הסיטואציה במדינה שלו ולאו דווקא תמיד מה שאומרים בתקשורת זה מה שחושבים - זה עניין שלו אם לדבר על המצב או לא. אני בטוח שהוא כואב את הכאב של כולנו, זה עניין שלו".

נוייר ואולרייך יישארו בבאיירן. יש סיכוי שנראה השאלה שלך בינואר?
"בינואר לא, גם אני וגם המועדון לא מחפשים את זה כרגע. אני מאוד מאמין במקום שאני יכול להגיע אליו, אני מאמין בדרך של המועדון. ידעתי שאני הולך לשנה ראשונה שתהיה יותר קשה, של התאקלמות. יש רגעים שמאתגרים, אבל אני מוכן לזה".

איך היחסים עם נוייר ואולרייך?
"אנחנו גם חברים מאוד טובים, זה מאוד דומה לקשר עם גלזר. אין קשר בין התחרות לדינמיקה החיובית שבינינו. אני לוקח מהם הרבה, אם זה כל הניסיון והמקצוענות שיש להם, הידע שיש להם ברמות האלו. אני משתדל לינוק מה שצריך לינוק ואת השאר אני מביא מעצמי".