הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלון חזן: "יש שחקנים שנתנו הרבה חומר למחשבה"

מאמן הנבחרת לערוץ הספורט אחרי אנדורה: "זה לא כישלון, אבל זו אכזבה"

מוטי פשכצקי, שליח ערוץ הספורט לאנדורה  22.11.23 - 00:41

נבחרת ישראל חתמה קמפיי מאכזב במיוחד עם ניצחון - 0:2 על אנדורה, וכעת הפנים לפלייאוף במארס, שיהיה הסיכוי האחרון לעלות ליורו 2024. המאמן אלון חזן אמר בסיום לערוץ הספורט: "אנחנו יכולים להסתכל אחורה באכזבה ולהסתכל על המשחק הזה שרצינו לסיים בטעם טוב. יש שחקנים שנתנו לי הרבה חומר למחשבה לקראת מארס".

"אנחנו צריכים לקחת את הקמפיין הזה", המשיך המאמן. "ולעשות חשיבה ארוכה ומעמיקה ולהסיק ממנו מסקנות לקראת מארס. אין ציון עובר כשאתה לא עולה ליורו. זה לא כישלון, זו אכזבה מבחינתי כי יכולנו לעלות ליורו. במשחקים שהיינו יותר דומיננטיים לא הצלחנו לתרגם לתוצאה".

המאמן התייחס להגרלה: "מההתחלה אמרתי שהבית הזה מסובך. הוא הלך והסתבך ממשחק למשחק ואנחנו לא ידענו לנצל מצבים ולהיות קבוצה טובה יותר, ואנחנו עדיין מסתכלים ורואים הזדמנות שפספסנו. נרצה לתקן במרץ".

ומה המסקנות? "אני לא מתחרט, אני יודע שאני צריך לתקן. זה לא חוכמה לדבר על זה עכשיו אחרי מסע ארוך עם כל המסביב. אנחנו וכולנו רצינו לעשות את זה יותר טוב, מקווה שנשים אצבע על הטעויות ולתקן. אין לי ספק שטעיתי, נשב עם עצמי ועם הצוות שלי על הטעויות".

לקראת הגרלת הפלייאוף שתתקיים בחמישי, אמר חזן: "לדעתי בעבר שכל מה שמבקשים הופך לקשה. נקווה לחזור הביתה בשלום ושכל החטופים יחזרו. כל דבר בשעתו, יש כרגע דברים יותר חשובים מהגרלה. נקווה שיחזרו קצת הרוגע והשפיות".